Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek a gyermeketeket...

Vinnétek a gyermeketeket olyan lakásban, ahol 3macska van?

Figyelt kérdés
Rokonságba hívtak,5hónapos a fiam.
2009. okt. 13. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
szobamacskák, vagy kijárnak? ha szobacicák, és egészségesek, akkor szerintem nincs akadálya. ha kijárnak, az már más. bár egyszer úgyis találkozni kell az állatokkal, különben sosem szerez a baba védettséget bizonyos betegségek ellen. de a legjobb, ha felhívod a dokit vagy a védőnőt.
2009. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Én biztos nem vinném.
2009. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Én se
2009. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nálunk van gyerek is, macskák is (kinti-benti), soha semmi gond nem volt belőle. Nem tudom miért kell ennyire félteni.
2009. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
PÉn nyugodtan elvinném.A macskák nem mennek oda a babához,sem a baba a macskákhoz.A túlzott óvatosság inkább árt,mint használ a baba immunrendszerének.
2009. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Én azért nem vinném, mert a férjem parlagfű-és macskaallergiás, ezért egyéves koráig távol kell tartanom az allergénektől. Már így is tejallergiás, nem lenne jó, ha a macskaszőr mást is kiváltana.

Most négy hónapos.

Ha nálatok nincs a családban allergiás, akkor nem kell aggódnod szerintem.

2009. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%

Másfél- 2 éves korukig nem ajánlatos a macskázás!

Én nem vittem fel apuhoz, pedig csak egy macska van.

A szőre ráragad a kicsi ruhára, annyira undorító!

Baromi koszosak a macskák.

Hiába pontozzátok le a jó válaszokat, ha egy mód van rá, NE VIDD ODA A BABÁDAT!!!!!!

2009. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem!Lehet hogy nem megy a macsek a gyerekhez, de lehet hogy a szék amit megfog a gyerek pont a macska alvóhelye.Nem tudhatod!Fúújj !Útálom a macskákat!
2009. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Egy 5 hónapos gyerek ott fekszik és azt fog meg, amit az anyja megenged neki. Nem fog a macskával játszani, még érintkezni sem.

SEmmi baja nem lesz, ha felviszed, csak azt érheted el, hogy tetszeni fog neki:-)

Nálunk is van macska, a lányom kint játszik vele az udvaron 8 hós kora óta, semmi baj nem történt...

2009. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudjatok, de megint túllihegtek valamit, aztán lepontozzátok azt, aki rávilágít erre!

Kérdezőnek:

Gondolom, a babádat nem teszed le a macska mellé a földre. Valószínű, hogy 1-2 óránál tovább nem maradtok, a gyerkőc meg úgyis mindig valakinek a kezében lesz. Nem?

Amúgy a macska jobban tart a gyerektől, mint fordítva! A közelébe sem fog menni.

Ja, védőnőnél rákérdeztem, azt mondta, hogy ne tiltsam a kicsit a cicától, jobb mihamarabb átesni a toxo-n, és a gyerek immunrendszere is erősödik, ha nem bánok vele úgy, mint egy üvegházi, egyszernyíló virággal! 2 kijárós cicánk van.

Én elvinném.

Na, most lehet lepontozni! Itt a lehetőség, éljétek ki magatokat!

2009. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!