Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám alszik ilyen...

Csak az én babám alszik ilyen keveset?

Figyelt kérdés
Azt mondják egy két hónapos babának ennie és aludnia kéne, hát az enyémnél ez nem igazán jön be. Ő alig alszik, éjszaka is kb éjfélig-egyig alszik, utána 5 percenként kell felugrálnom, hogy a szájába adjam a cumit, hogy lenyugodjon. Alszik pár percet és kezdődik előlről. Aztán már nem bírom, a mellkasomra fektetem és úgy alszunk pár órát, ami nem túl kényelmes sem nekem sem pedig neki. Nappal sem igazán van az ágyában, nem akar aludni. Mit rontottam el, mit kéne tennem, hogy elmaradjon magában az ágyikóban, és aludjon?
2009. okt. 13. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is két hónapos. Nappal szinte sosem alszik a kiságyában,ha nagyon ritkán,akkor is max félórát. Viszont a mellkasomon órákat tud. Ezt kb. 1 hónapos kora óta csinálja. Én alszom vele vagy tv-zek közben. Mostanában egy idő után lehengergetem magamról az ágyunkra és úgy alszik tovább. Mivel ő hasfájós,sokszor arra ébred fel,ha el is szunnyad a kiságyban. Amíg el nem múlik a hasfájása,én hagyom így aludni,így legalább tud. Éjszaka ő viszont alszik,amíg a gyomra fel nem kelti. Próbáld megitatni vagy hagyni sírni. Nappal próbáld máshol altatni,a Ti ágyatokon vagy pihenőszékben,hordozóban,hintáztatva kicsit. Hallgass vele zenét vagy énekelj neki. Az is segíthet,ha evés után játszószőnyegre rakod nézegetni,beszélsz hozzá,csörgőt rázol,hogy kifárassza kicsit magát. Szerintem nem gond,ha még nem alszik a saját ágyában. (nekem a Suttogós módszer nem jött be (sír-felveszem-megnyugszik-visszarakom-sír-felveszem-és majdcsak elalszik))
2009. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!