Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeós golyókat, hogyan adjam...

Homeós golyókat, hogyan adjam be 2 és fél hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Hasfájásra javasolta a doktornő a chamomilla 15 ch-t.

Napi hányszor hány golyót adhatok neki?

Vízben vagy tápszerben oldjam fel?

Mennyiben?

Babák sem ihatnak ehetnek előtte és utána fél órával?

Így is,hogy lenyeli és nem a nyálkahártyáján keresztül szívódik fel,így is olyan hatásos?

A te babádnak használt a homeós bogyó(bármilyen okból is adtad)?


2009. okt. 13. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ide írtam, hogy adom be. Próbáld betartani, ami a felnőttekre érvényes, de ha pl nagyon éhes/szomjas, nyilván adj neki folyadékot :)

5 db golyót lehet adni napi max 5-ször, egyenlő időközönként. nekünk beváltak, de a nyűgösségre, fogzásra például a Viburcol kúp volt a legjobb. Hasfájásra Infacolt adtam neki, így sajnos nem tudom, hasfájásra beválik-e a chamomilla, de nem ártasz vele, az biztos.

2009. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ööö a linkelt kérédsnél a második válaszoló vagyok :)
2009. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én egy cumisüveg kupakjában egy pár cseppnyi vízben oldottam fel, és abból töltöttem a szájába, vagy kis műanyag kanállal, a lényeg, hoyg semmi fémmel ne érintkezzen. jobb a hatás, ha nem eszik iszik, de akkor is használ, ha ezt éppen nem tudod betartani. a babának nem tudos megmondani, hogy melyik nyálkahártyán szívódjon fel, szóvel ezen ne izgasd magad.

grape water, espumisan, infacol... ezek még azok a nem homeos szerek, amik hasfájásra bevállnak, jóval egyszerűbb adagolni és nekünk jobban beválltak.

2009. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó nekünk sajnos egyik szer sem volt hatásos!:(

2009. okt. 13. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!