Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak az anyosommal?

Mit csináljak az anyosommal?

Figyelt kérdés
Kislányom most 9 hós, császárral született! Még nem mászik, de peobálkozik vele, egyedül felül és a szekrény mellett van felhuzza magát térdig de még nem áll fel. Gagyog összevissza, szóval szerintem minden rendben és a dokinak is! tegnap volt itt az anyosom és olyanokat mondott hogy alig bírtam abbahagyni a sirást! Elöször is azt mondta hogy ne legyek annyira büszke a gyerekre mert szerinte szellemileg visszamaradott, mert már sok szót kellene mondania, és ő elvinné megvizsgáltatni mert ő ugy látja hogy mozgássilag egy újjszölötthöz hasonlit, mert az ő gyerekei már 4hósan másztak és 6-7 honaposanönáloan mentek. De ez mind az én hibám mert olyan béna voltym hogy nem tudtam normálisan világra hozni a gyerekemet. Megse tudtam szólalni annyira megdöbentem, csak annyi jött ki a számon hogy fogja a cuccait és takarodjon a lakásból...., a páromnak még nem szoltam, félek nem hinne nekem
2009. okt. 13. 08:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem anyósod beteg agyilag, nem a babád. De az idő neked dolgozik.
2009. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap beszéltem a férjemmel, és hát megkell mondjam hogy leesett az álla, de hit nekem, azon nyomban felhivta az anyát és ide rendelte hozzánk, késő délután ide is jött. Természetesen mint ha misem történt volna bűbáj volt, drágámnak hívott, meg ilyenek, de amikor a gyereket a kezébe akarta venni, meglepetésemre a férjem kikelt magából, még nem láttam soha ilyennek. Kérdőre vonta a történtekről, de tagadott mindent, nagy veszekedés után, elmondta hogy az esküvönk óta utál, de már elötte sem voltam a szíve csücske. És idézem: " És ez kis degenerált fatyunak és az anyánnak elkellene tünie az életéből", az én drága jó férjem megvédett minket, megtiltotta hogy mégegyszer ide jöjjön, eltiltotta a gyereket is, megmondta neki hogy elfelejtheti hogy van fia, menye és unokája! Ezek után azzal jött hogy ne haragudjunk rá de őt ugy megrázta hogy a férje meghalt 9 éve. Mire a férjem azt mondta hogy érdekes mert nem csinált ilyenek még a férje halála után sem, eddig. Szóval most itt tartunk, megszabadultam tőle, a férjem kért elnézést hogy ilyen az anyja, és még leis szurt, hogy miért gondolom mindig azt hogy neki fontosabb az anyja mint a gyermeke és kedvese! Megnyugodott a lelkem most, de nagyon köszönöm a tanácsokat és a bátorítást! Igen, azt hiszem ha nem teszem fel ezt a kérdést itt, még mindig nem tettem volna semmit! Remélem, hogy mostmár minden ok lesz, már reménykedem benne hogy rájönn az anyosom, hogy ha igy viselkedig akkor nem marad senkije! Még egyszer köszönöm nektek.
2009. okt. 14. 08:06
 23/26 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült hármasban tisztázni a dolgot, és a férjed melletted áll. Anyósod meg vagy megszokik, vagy megszökik.
2009. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes voltál és büszke vagyok rád (mert mertél szólni) meg a férjedre is (mert ki merte dobni az anyját), így ismeretlenül is. Annyi embert tart terrorban az anyja/anyósa, hogy jó lenne, ha mindenki tudna így reagálni!
2009. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Rem azóta már minden rendben!

Sztem az anyósod a visszamaradott,h nem tudja a BABA FEJLŐDÉSÉNEK MENETÉT! Aki már felnevelt nem is egy gyereket,annak tisztában kellene lennie ilyen dolgokkal..

Próbálj meg ne foglalkozni vele,sajnos az anyósok nagy része féltekeny a menyre,ha tehetnék ők választanák meg a fiuknak a leendő arát,mivel ez nem lehetséges ezert kritizálódnak,a kákán is csomót találnak,stb. Az én anyósom is nehéz eset és sokat nyelek,h a fiával ne legyen konfliktusa...

A velős tanács: Mérd az eszéhez a megnyilvánulásait!->én is ezt teszem!!! :O)

2010. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Legjobb az lenne ha a férjednek elmondanál mindent,és mondd meg neki,hogy próbálja megbeszélni az ügyet az anyjával.Ha nem hisz neked,akkor próbáld meg az anyóst szembesíteni vele.
2011. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!