Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak az anyosommal?

Mit csináljak az anyosommal?

Figyelt kérdés
Kislányom most 9 hós, császárral született! Még nem mászik, de peobálkozik vele, egyedül felül és a szekrény mellett van felhuzza magát térdig de még nem áll fel. Gagyog összevissza, szóval szerintem minden rendben és a dokinak is! tegnap volt itt az anyosom és olyanokat mondott hogy alig bírtam abbahagyni a sirást! Elöször is azt mondta hogy ne legyek annyira büszke a gyerekre mert szerinte szellemileg visszamaradott, mert már sok szót kellene mondania, és ő elvinné megvizsgáltatni mert ő ugy látja hogy mozgássilag egy újjszölötthöz hasonlit, mert az ő gyerekei már 4hósan másztak és 6-7 honaposanönáloan mentek. De ez mind az én hibám mert olyan béna voltym hogy nem tudtam normálisan világra hozni a gyerekemet. Megse tudtam szólalni annyira megdöbentem, csak annyi jött ki a számon hogy fogja a cuccait és takarodjon a lakásból...., a páromnak még nem szoltam, félek nem hinne nekem
2009. okt. 13. 08:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anyósod irigy,mégpedig arra,hogy egy szép,egészséges gyermeket szültél a fiának. Ne is törődj vele,minden anyós defektes kicsit a menyével szemben. Bár nekem még nincs gyerekem,de az én anyósommal is csak a baj van. A párodnak a helyedben elmondanám,csúnya lenne,ha az anyja mellett állna ki a feleségével és a kisgyerekével szemben. A lényeg,hogy ne hagyd magad megalázni,mert a fejedre fog nőni.
2009. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Szerintem hagyd a fenébe.

Megmondhattad volna Neki hogy a babák nem egyformák!!

És az hogy császáros vagy,Én nem hinném hogy ez e téren számít valamit is.

Nekem 6 hós a fiam,és Ő 2,5 hósan forgolódott ide oda,míg barátnőm kislánya ennyi idősen még semmit se csinált.

És NINCS elkésve se a kislány,se a tied.

Szóval,nem egyformák.

A párodnak szólj,tőled hallja,de NE sértsd meg az anyukáját,azt nem szabad.

Légy Te az okosabb.

Ha meg anyósod továbbra is ilyen,nem kötelező hogy láthassa az unokáját.

Így meg főleg,hogy le értékteleníti.

Nyugodj meg.

2009. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is nyugodj meg anyóst meg küld el a francba!

Az én fiam 9.5 hónapos korában kezdett el mászni 1 hónapig mászott aztán 10.5 hónaposan ment/de ez nagyon korai a legtöbb gyerek 1 éves koráig nem megy/

Az én fiam 2 éves koráig nem beszélt egy szót se / 5-6 hónaposn bár volt egy két gagyogás de aztán abbamaradt/

Most 3 éves de be nem áll a szája egész nap.Szóval anyósod jó nagy hülyeségeket beszél.Jó hogy szobatisztának még nem kellene lennie? Ne is foglalkozz vele!

2009. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez durva!

Küld el a francba, erre neked nincs szükséged! Nekem is próbálja az enyém osztani az észt, de én megmondtam neki, hogy egy rossz szó a gyerekemről és ide többet nem jön!

Teljesen jól fejlődik a babád, ne keltse már feleslegesen a fezsültséget!

2009. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
ne engedd be az életedbe, a lakásodba többet.
2009. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
szolok a férjemek, de megprobálom nem megbántani, de hogy kezeljem az ilyen szituáciot? ugy felment a pumpa benem azt hittem hogy ugy felképelem hogy megbolondul.
2009. okt. 13. 09:02
 7/26 A kérdező kommentje:
szivem szerint már az utcábol is kiüzném, de nem tehetem, a férjem elégé anyás tipus.... ugy szégyelem de gyülölöm ezt a nőt
2009. okt. 13. 09:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted, ennyi volt. per pillanat én sem találkozom az anyósommal, mert ő is hasonló mértékben volt görény...(bocs nem tudok rá jobb szót, igaz velem és a fiával nem a gyerekkel). a fia kibékült vele, én nem. egy hónap múlva szülök, de világosan megmondtam, hogyha bejön a kórházba kidobatom. ciki, mert az apósommal jóban vagyok, de mióta anyós rájött, hogy vele nem bratyizok ő sem jöhet találkoznii velem...

úgy oldjuk meg, hogy a fiam 20 hónapos, amikor jönnek én elmegyek barátnőzni, vagy moziba, mire végzek elkotródnak...

nem vagyok rájuk kíváncsi, de nem tiltom el sem a gyereket, sem a fiúkat, legközelebb mikuláskor vagyok hajlandó találkozni, de akkor sem állok szóba vele kettesben.

a páromnak ezt úgy magyaráztam el hosszú herce hurca után, hogy így neki is jobb, hiszen nem kell azt hallgatnia, hogy "anyád így..." a "feleséged úgy..." - persze az anyja nem bírja ki így is keveri a szószt, de nem nagyon talál fogást, mivel nem találkozunk, és így a fia számára visszamenőleg is egyértelművé teszi, hogy ki volt a "főkolompos" abban, hogy ez így alakult.

védd magad és a gyereked, mert ez nem fog változni, később is egy-egy görény megjegyzéssel kiborít, mikörben a fia előtt angyali anyósnak mutatkozik.

2009. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem,meséld el úgy ahogy volt,a lehető legnyugodtabban,mert felhúzod magad,és még a végén "rosszat"szólsz.

Aztán finom közöld,hogy ezzel Téged,és a Kislányt is nagyon megbántotta,és nem szeretnéd ha ez még egyszer előfordulna.

2009. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hát ez elég durva.gondolom ez nem az első ilyen megnyilvánulása volt,igy a párodnak melléd kéne állnia.ha igy történt ahogy irtad,de miért ne,akkor én nem biztos,hogy igényt tartanéka továbi látogatásaira.nem kell egy szellemileg viszamaradott gyereket látogatni.ha ő igy látja.neked meg fela fejjel.a babád most van abba a korban,hogy hipp-hopp megcsinál mindent.ma felál,holnap elindul.én nem hagynám senkinek tönkretenni az örömöd a babádban.ha igy gondolja a dolgokat,nem kötelező hozzátok járni.sajnállak,fel a fejjel.
2009. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!