Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A spenotot, hogy készititek...

A spenotot, hogy készititek meg a babátoknak?

Figyelt kérdés
Keveritek valamivel vagy csak magába adjátok?A krumplin kivül mert aszt nem szereti.
2009. okt. 12. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rizs teszek bele néha.

Felengedem a fagyasztott sepnótot, berántom és keverem rizsel, hússal (ha már ehet húst persze, meg rántást)

2009. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is felengedem a fagyasztott spenótot, de én natúr, rizses tejpéppel sűrítem, só, fehérbors, szerecsendió. Lehet bele husit rakni, rizst, krumplit, attól függ miket eszik már.
2009. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A már majdnem kész spenótba belekeverek egy áztatott zsömlét (vízbe, vagy ha már nagyobb a baba akkor feles tejbe, sokat nem használhatok, mert a férjem tejérzékeny), nagyon finom, teljes íze lesz tőle és nem utolsó sorban kiadósabb így. A lányom imádja, majdnem többet megeszik belőle mint én :) A krumpli tényleg elnyomhatja az ízét, a zsömle viszont kiemeli.
2009. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!