Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy használjátok a hálózsákot?

Hogy használjátok a hálózsákot?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy rendesen aláöltöztetitek és a takarót helyettesíti, vagy csak egy badira adjátok és még be is takarjátok a kicsit?
2009. okt. 12. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

én most rövid body, hosszú rugi, közepes hálózsákot adok rá. van hogy kap még egy közepes takarót is, ha nagyon hideg van

13 hónapos.

2009. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hálózsák takaró helyett van, és azzal nem kell takarni, sokkal könnyebben belekeveredik, és a hálózsák előnye, hogy nem rugja le magáról.

Lányomon van egy bady, egy rugi és a hálószák, úgy alszik és jól érzi magát.

2009. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

25 hósak vagyunk, plüss tipegőt és vastag hálózsákot hordunk most éjjel, ha hidegebb lesz akkor body-t kap még a tipi alá. Nem vagyok híve az éjszakai zokninak, ezért adok rá még mindig 'lábas' rucit, nagy méretben is lehet kapni szerencsére.

Üdv.

2009. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rövidujjú body-t és plüss hálózsákot adok rá, a szobában 22-23 fok van.
2009. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!