Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hós babátok meddig játszik...

6-8 hós babátok meddig játszik egyedül?

Figyelt kérdés
Az enyém 7 hónapos, de kb 6 hós korától csak vagy 10-15 percig van el egyedül. Utána csak az ölemben, persze én is sokat játszom vele, de nem tudok mindig vele lenni, a házimunkát is el kell végezni. Csak kíváncsi vagyok hogy ez normális-e ebben a korban.
2009. okt. 12. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

15-20 perceket azért elvan egyedül ha még valami újdonságot is adok neki akkor még tovább is. Régen jobban eljátszott egyedül egyre jobban igényli a társaságot de általában az is elég ha lefekszem mellé.

8 hós.

2009. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos a babám.

A reggeli ébredés után érdekes módon elvan úgy fél órán át, amíg újra előrámolja az összes létező játékát (egy nagy dobozban tartjuk a nappaliban, amiből ő szedheti ki őket, egyenként végignézi őket, megrágcsálja, amit úgy gondol, hogy finom lehet, és aztán szétszórja.


Aztán a nap folyamán nagyon ötletesnek kell lennem, hogy le tudjam kötni 10-15 percre.


Egyébként most tanult meg felállni, és folyton résen kell lennem, mert pl. ma is hanyatt vágódott a kanapé előtt, amíg a teáját készítettem (kb. két perc).


Főzni újabban úgy szoktam, hogy beleteszem az etetőszékébe, és kiflit adok neki.

Így leköti magát, figyelni tudom, mert ott van velem, és a kaja is elkészül.

:-)


Porszívózni pedig mindig "segít"... ott csúszik-mászik állandóan a porszívó körül.

Vasalás nappali alvásidőben, vagy éjszaka.

2009. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat akkor ugy latszik,hogy en a szerencsesebbek koze tartozom.volt olyan,hogy ejszaka keson fekudtem le es hajnali 7-kor megetettem a kicsit utana meg lekoppant a szemem ugy,hogy csak fel tizenegykor ebredtem fel es o akkor sem sirt,hanem jatszodt a kisagyban a macinak a cimkejevel:)

Ha hagynam akkor sokaig ellene,szinte egesz nap.Foleg,hogy mar kuszik es a szobajaban szetszorja a jatekokat vagy jatszik a puhalabdajal es az elgurul es o utana kuszik,ez pl sokaig lefoglalja.

De persze jatszom vele,csak akkor van tobbet egyedul,ha takaritok.

8 hos baba anyukaja

2009. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós fiam is viszonylag sokáig eljátszik egyedül (főleg délelőtt), úgy ha gyakran beszélek hozzá vagy énekelek néha vagy kukucs játékot játszunk, amikor nem vagyok a nappaliban.
2009. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom de úgy elvan magának mint a befőtt! 7 körül kel, 2 órát játszik a földön ül kúszik mászik , majd fél órát bébikompozik és alszik délelőtt 2 órát. Utánna felkel, megint bébikomp vagy játék a földön majd a kiságyban, ide oda pakolom 1 órát van el egy helyen, megúnja s kell a változás.

Délután mikor nyügi sétálunk közben alszik egyet, majd megint eljátiszik magának. Ha mellé fekszem a lábamba kapaszkodva feláll, egy örökmozgó.

Rengeteg játékunk van, szinte az összes létező fisher price játékot megvettem, de tényleg nagyon jók mert lekötik a figyelmét. A fisher price golyókat szereti elnézegeti mi van bennük, kettőt össze kocogtat rázza őket mászik utánnuk. Kockákat is szereti, tanuló telefont nyomogja ezerrel,kockákat labdákat dobálná a teknősbe aranyhalba. Plüssöket szereti rágcsálni, kis kemény könyveket elnézegeti.

2009. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!