Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák okozott nálatok...

Lányos anyukák okozott nálatok gondot valaha hogy a kislányotok széklete bekerült a hüvelyébe?

Figyelt kérdés

Csak azért aggódom, mert a most 5 hós kislányom néha hígabbat kakil, és sokat,olyankor pedig beteríti az egész gyereket alulról.Ahoyg mozog, stb. néha egészen a külső szeméremajkak alól is kell belőle kitörölnöm...de mivan ha ez a hígabb kaki egyszercsak valamennyire becsurog a hüvelyhez.

Ha nem tud befolyni oda akkor is félek attól hogy az a sok baci nem tesz ott jót...

Mit tudtok erről a témáról?


2009. okt. 12. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, mi is jártunk már így, nem is egyszer, én amennyire tudom kívülről pelussal letakarítom, utána fürdéskor próbálom "kiáztatni", amennyire a víz kimossa, utána szép tiszta szokott lenni.


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor betartottam a csap alá. Csak a popsiját, elölről, hátulról. A víz kiviszi. Ha nagyon törölgeted, azzal csak beljebbtolod a kakit.
2009. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt/van ilyen, de a másfél év alatt még nem okozott gondot
2009. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódtam, néha kétségbe is estem, hogy valamit rosszul csinálok, hogy így összekakilj magát. Én is a csap alá tartottam. Szerencsére 14 hónap alatt eddig megúsztuk baj nélkül.
2009. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Sajnos nekünk volt gondunk, 2 hetes korától valamilyen mondon felkerült a hűvelyébe székletben található coli baktérium és csainált neki egy vesemedence gyulladást 8 napig voltunk a ŰBethesdába és plussz 5 antibiotikumos kezeléssel sikerült végre kiirtani. Nagyon rossz mert izgulok minden egyes kakilásnál h hiába van azonnal kipucolva kimosva alulról aki erre érzékeny annak felkerülhet, de nem feltétlen a te hibádból , mint ahogyan a mi esetünkben sem ez okozta a galibát, hanem érzékeny állitólag 3 éves koráig marad ez így utána már kisebb a valószínűsége, de még akkor is fent állhat ha rosszul törli ki már az oviban magának.

Most január óta tűnet mentesek vagyunk , kopp, kopp, kopp hála az égnek remélem így is marad!

Csak azért írtam le a történetünkket mert sajna benne van a pakliban és úgy is h te mindent elkövetsz és a legkörültekintőben látod el a szemedfényét!

üdv. 17 hós kislány anyukája

2009. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!