Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hogyan oldjátok...

Anyukák, ti hogyan oldjátok meg mikor kislányotok annyira bekakil, hogy szó szerint bele megy egy kis kaki a hüvelyébe?

Figyelt kérdés

ÉS ilyenkor a törlőkendővel csak jobban bele lehet törölni...:S

Ti hogy csináljátok, hogy kitisztítsátok a hüvelyét is?MErt ugye belenyúlni nem lehet...


2011. ápr. 20. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Csap alatt letudod mosni a punciját.
2011. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis, ha már benne van a kis kaki maradék a hüvelyében, vízzel öblögessem ki onnan, úgy hogy széthúzom neki?
2011. ápr. 20. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ovatosan ki szoktam tőrülni neki, aztán lemosom.

Belenyulni nem lehet, de azért a kakit sem lehet benne hagyni.

2011. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, de honnan látod ilyen pontosan, hogy a hüvelyében van benn a kaki?

Az enyém is szokott így bekakilni, és én is csap alatt mosom, ez a legegészségesebb, néhanapján, ha pl.éjszaka kell tisztába tenni - értelemszerűen nem kínzom ilyenkor a fürdéssel - akkor meg törlőkendővel csak a popóját illetve a szeméremdombját törlöm át, a vagináját pedig kamillába mártott steril gézzel törlöm ki.Védőnőm ezt javasolta, mert a nedves kendőtől allergiás fertőzést kapott a kis puncija, és ha belegondolsz, mégiscsak az egy vegyszerrel átitatott valami, amit te felnőttként már el bírsz viselni, de egy ilyen kicsi, kezdetleges szervezet, mint a babáé..

2 hónapos baba anyukája.

2011. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző még: vasalt pelenka is jó a steril géz helyett, de csak kigőzölt, vasalt pelus!
2011. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Törlőkendő valóban nem ajánlott a hüvely tisztántartására, ha nagyon nagyon bekakált csap alatt lemosom, de ha megtudom törölni törlőkendő, és ha a nuni is olyan lett vizes vattapamaccsal törlöm ki neki.
2011. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

09:29-es!

Onnan látom, hogy ő mindig felfele kakil, tehát a hasáig kakis mindig, és ahogy törölgetem, oda szoktam nézni nem a belement, és hát azt lehet látni, hogy picit bentebb csúszott neki a puncijába egy kis barnás...:)Köszönöm a tippeket!

2011. ápr. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!