Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hete huzatot kapott a babám...

3 hete huzatot kapott a babám szeme, és azóta folyton csipás, összeragad. Kamillával mostam, nem használt. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Náthával kapcsolatban kérdezném még, ha az orrát hiába porszívózom cseppel, anélkül, nem jön semmi, de hallom, hogy szörcsög, nehezebben nyel, száján veszi a levegőt, de nem köhög, nem lázas. Mit tehetek még?
2009. okt. 12. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szemcsepp a szemére.

a nátháról inkább kérdezd meg a dokit, nehogy lerakódjon.

2009. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pici a babád könnycsatorna elzáródás is lehet, akkor szemész kell. Mindenképpen vidd orvoshoz! A három hét már nagyon sok. A kamilla meg szárít!
2009. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vidd szemészetre! Nálunk is volt ilyen, kaptunk szemcseppet és néhány nap alatt helyrejött!

A nátha miatt is érdemes elmenni a gyerekorvoshoz, ő fog ajánlani valami hasznosat! Nálunk még ilyen nem volt, így ebben nem tudok segíteni, de szerintem a c vitamin és a kálcium mindenesetre segít az immunrendszerének gyorsan túlleni a náthán!

Jó babázást kívánok!

2009. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk ugyanez a problemank. En is probaltam a kamillat az egyik orvos javaslatara de nalunk nem hasznalt semmit. Javasoltak a sos vizet is az sem hasznalt semmit, kaptunk szemcseppet az sem hasznal csak atmenetileg javul es a vegen nem jo. sot avasoltak h tegyek ra anyatejet mert abban antigen testek vannak, az sem latszik hasnzalni. Az en haziorvosom is konnycsatorna elzarodasra gondol de sajnos elment szbaira ket hetre. gondolkodom masik orvoson.
2009. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!