Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babámnak könnyezik a...

5 hetes babámnak könnyezik a bal szeme. Mivel mossam meg, kamillával?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kamilla csak rontott rajta. :(( Csepegtess anyatejet a szemébe, egy -két nap s helyrejön. :) Boldog Karácsonyt.
2009. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, a kamilla nem minden esetben jó a szemnek.

Viszont igaza van az elöttem válaszolónak, ha szopiztatsz 1-1 csepp tejcsi nagyon jó a szembe.

Én egy pipettával felszívtam a tejcsit és csepegtettem.

2009. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg a védőnőt!A kamillát akkor szokták használni, ha be is van gyulladva.
2009. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szemcseppet írt fel a doki,és mondta ha nem javul,akkor át kell mosni a könnycsatornáját,de a csepp rendbe hozta! Boldog karácsonyt kívánok! :)
2009. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs begyulladva látványosan,csak észrevettem,hogy könnyezik néha!Köszi a válaszokat,akkor megpróbálkozom az anyatejcivel.
2009. dec. 24. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kamillával mostam,de nem javult.Meleg vízzel legalább ér valamit.Én viszont elvittem a szemészetre,és ott adtak neki egy szemcseppet,és az javította neki,sőt,teljesen elmúlt.De most a másik szeme olyan....:S

2009. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!