Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves kor után mennyi a...

Egyéves kor után mennyi a szükséges tejalapú étkezés? Nálatok hogy zajlott az átállás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem kell túlzásba vinni, azt hiszem, hogy már fölemelték másfél-2 évre a tehén tejadását??! Az én kislányom 2006-ban született, akkor még 1 év után lehetett adni tehéntejet. Csak úgy önmagában nem sokat adtam neki, hogy nehogy tejérzékeny legyen. Inkább csak a főzelékekbe, meg tejbegríz....
2009. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek, nem, még mindig egy éves korban ajánlott az átállás.

Kérdezőnek: Én kisfiam most egy éves. Szombaton próbáltam neki előszőr adni bolti tejes, csak 100milit. Úgy gondoltam adom két-három napig ilyen kis adagba. És ha nincs gond mehet rendesen. Szóval elsőre úgy kijött belőle minden ahogy volt. Tegnap próbáltam megint akkor már szerencsére benne maradt. Ha ma és holnap se lesz semmi. Akkor már fogom neki adni rendes adagba.

2009. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! én is úgy csinálom, mint a 2. válaszoló.
2009. okt. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!