Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám, újszülött...

3 hónapos babám, újszülött korától szinte minden fürdést végig sir, de úgy, hogy ordit! Mitöl lehet? Egyszerüen nemtudok rájönni.

Figyelt kérdés
Nem éhes,az tuti!
2009. okt. 12. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tul hideg vagy tul meleg neki a viz?

nem minden babának az a hőmérséklet a kellemes ami a nagykönyvben meg van irva,Az egyik barátnőmé is mindig orditott,egészen addig amég rá nem jöttek hogy a hidegebb vizet szereti.Pedig előtte sem fürdették forróban.Nálunk ez volt csak forditva. Vagy nem ilyedt meg valamikor fürdés közben,ha elvesztik a bizalmukat utána félni fognak a vizben egy ideig.

2009. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk addig ordított, amíg mindig textilpelenkát raktunk a kádjába, hogy ne csúszkáljon. Valójában azzal jobban csúszkált, mint anélkül, és nem érezte biztonságban magát.

Ha kell kérd meg a védőnőt, hogy fürdesse meg előtted, és figyeld meg, hogy csinálja. Nekünk ez bevált.

2009. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomat az elején etetés után kellett fürdetni. Már etetés előtt fürdik, csak öltözködni nem szeret. 6 hónapos
2009. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is az volt a gond, hogy a melegebb vizet szerette. Az apja fürdette 2 hónapos koráig, és ő hidegebb vizet engedett neki mindig. Elkezdtem én csinálni neki a vizet, és megszűnt az ordítás. Nem kell mérni sem. Úgy csináld meg neki a fürdővizet, hogy a könyöködre engeded a vizet, és olyan meleg legyen, amilyenbe te is belemennél.

Most 13 hónapos, de öltözni ő is utál még mindig.

2009. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ezt már írták de nekem se jutott eszembe mikor saját gyerekemről volt szó.

Én fiam is fázott a szerencsétlen a hőmérővel gondosan 37.5 fokosra készített vízben, minden fürdés egy ordítás volt, aztán 2 és fél hósan beköltözött a nagy kádba az apjához érdekes módon akkor már nem sírt egy kicsit se, most jöttünk rá hónapokkal később hogy fázott szegény azért sírt :(

2009. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mégis akkor hány fokos vizet engedjek? Van hogy 38-39,és akkor is ordit. Akkor próbáljam ki a hidegebbel esetleg,hátha ö azt szereti?
2009. okt. 12. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem próbáld ki!
2009. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!