Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossátok már ülő babátok...

Hogy mossátok már ülő babátok haját? Fekve, vagy ülve?

Figyelt kérdés
köszi
2009. okt. 12. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ülve, de utálja az öblítést :( (11hó)
2009. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ülve bevizezem, ülve megmosom , és lemosáshoz fektetem csak a vízbe, fogom a fejét, a másik kezemmel meg öblítem.
2009. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

amíg ilyen 5-6-7hónapos volt,addig velem fekve fürdött,ha apja fürdette,akkor ült.

most már pár hónapja csak akkor hajlandó elfeküdni,ha közösen az apujával a nagy kádban pancsolnak

1éves

2009. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ulve. nem letezik "fekve" furdes kozben.

jelszo az uszodabol: merules! es mar omlik is ra a sok viz, edenybol es ujabban tusolobol. semmi gond nincs. neha kidorzsoli pirosra a szemeit megszokasbol.


11 honapos, 3 es fel honapos koratol jarunk uszni vele kb azota igy mukodik a hajmosas (persze amig nem ult, addig fekve)

2009. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ülve.

Nálunk addig volt gond, amíg meg nem tanítottam neki, hogy takarja el arcát a kis kezeivel. Ezután már könnyű volt rávenni, hogy döntse hátra a fejét. Ekkor 1 éves volt. De ha most akarnám lefektetni, ugyanúgy üvöltene.

Másik lurkómnál az is bejött, hogy kis játék öntözőkannával vizeztem/öblítettem a haját. A zuhanytól félt.

2009. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!