Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta, mikor, mivel és hogy...

Mióta, mikor, mivel és hogy mossátok babátok fogát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg 2 foga volt, csak nedves ujjra húzható textil fogtörlővel letöröltem, majd amikor kijött még 2, akkor vettünk babafogkefét, és dm-ben nenedent fluoridmentes fogkrémet. Azóta is azzal mossuk neki, már 12 foga van.
2011. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kb. 1 éves kora óta, először ujjra húzható szilikonkefével, majd kb. 15 hósan váltottunk a rendes fogkefére, az elejétől kezdve nenedentet használunk, még most is (2 éves múlt a kislányom decemberben).ja, és reggel-este, vagy ha napközben olyan édességet kap, lekváros vagy csokis dolgot, akkor azután is megmossuk.
2011. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már kb 4foga volt akkor vettem neki babafogkefét megmutattam neki,hogy kell mosni,mostmár nagyon ügyesen ő is megmossa magának!Most 18hónapos!
2011. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 15. 13:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
amint kijött az első foga, mam fogkefét a kezébe nyomtam és azt "rágcsálja"
2011. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos kora óta, MAM fogkefével, Nenedent fogkrémmel.

Tízórai után - akkor velem együtt a kádnál és este fürdéskor.

Én elkezdem neki és ő folytatja.

2011. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kijöttek az első fogai, akkor vettem egy pici fejű fogkefét, Gabi fogkrémet. Most 2 éves, az Elmex-et szeretném neki használni, de ő inkább a Gabit szereti.

Mi reggel és este mosunk fogat.

2011. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most 2 évesen kezdtük el a fogmosást,addig míg pici volt elég volt a rágóka,később egy nedves textilpelenkával áttörölni. Oral-B fogkefénk és Nenedent fogrémünk van,amit le is nyelhet.
2011. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kibújástól mosom neki, először nenedentes steril gézlappal törölgettem le, de már oral-b fogkefét használunk és elmex gyermek fogkrémet. A nenedentet 2 éves korig ajánlják, utána nem elégíti ki a fog szükségleteit, kell egy kevés fluor a ksigyermek fogainak, így váltottunk az elmexre.
2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nenedent fogkrémmel és ujjra húzható fogkefével kezdtük mikor kijött a 2. foga.

Most 19 hónapos és Colgate fogkefét használunk, Gabi fogkrémmel. Ez a fogkefe 2 éves kortól lenne használható, de a neki való MAM fogkefét szétrágta 2 hét alatt. 13 foga van.

2011. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!