Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossátok meg babátok kezét?

Hogy mossátok meg babátok kezét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Babának csak áttöröltem nedves kendővel onnantól hogy állni tud már együtt mostunk kezet.
2011. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

konkréten az érdekelne, hogy hogyan, milyen módszerrel?

14 hónaposomnak nehezen sikerül és mindene vizes lesz

2011. márc. 1. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan úgy hogy kinyújtja a kezét és dörzsölgetjük . Nem baj ha vizes lesz mert ha eléggé kinyújtja a kezét nem lesz az. Tanulni kell.
2011. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis fürdőszobai zsámolyunk, arra rááll, kinyújtja a kezét a mosdó fölött, én engedek rá vizet, teszek a kezére szappant, örömködünk kicsit, hogy milyen jó habos meg csúszós, aztán lemossuk. Javarészét én csinálom, ő csak pancsol, de mindig hangosan magyarázom közben, hogy megtanulja.
2011. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én odavittem mindig a mosdóhoz, ha már fél éves elmúlt. Meg lehet mosdónál is mosni a kis kezecskéit, a vizet én jobban szerettem a törlőkendőknél.
2011. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ikeás fellépőt odavittem a kádhoz, arra rááll, a pulcsijának ujját feltűröm könyékig, és a két kezét nyújtja a csap felé. Persze inkább még csak én mosom neki, de mindig mutatom, hogyan kell összedörzsölni, előbb-utóbb majd utánozni fog úgyis.

Türcsi odakészítve, megtörölgetjük, és kész is, mehet.

17 hós.

2011. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En bedugtam a mosdokagyloba a dugot es engedtem bele vizet. Jol felturtem a pulcsit, hogy ne legyen vizes. engedtem folyekony szappant a kezere es jol atdorzsoltem o meg belerakja a vizbe es lepancsolja rolla a szappant. Nallunk is kis szeken all, hogy felerje a mosdot.
2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda állítom a kádhoz, feltűröm a pulcsiját és a zuhanyrózsával.Így nem vizes semmije, csak a keze.
2011. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!