Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudom megvenni ezt a...

Hol tudom megvenni ezt a fülbevalót a babámnak?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 11. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezt talán ne vedd meg neki!!

Vagy csak akkor,ha műanyagbaba:-))

2009. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem értem a "válaszodat"!...


Minden esetre ez egy pici arany, Tűzzománcozott Sylvester cicát ábrázoló apró kis babafülbevaló.


Pár éve még láttam ékszerboltokban, de akkor még nem voltam édesanya. Nagyon szeretnék neki venni ilyet, akár használtan is!

2009. okt. 23. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt esetleg?

[link]

2009. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy babának babafülbevaló való a fülébe. Ez nem az. Amíg picike addig csak a hajlított akasztós végűt szabad betenni, mert a sima bedugósnak a vége megszúrhatja a kis füle mögötti részt.

Tehát én azt tanácsolom hogy majd nagyobb korában vedd meg neki, vagy csináltass valakivel. Azt is kalkuláld bele, hogy óvodás korukig a gyerkőcök átlagban leglább három pár fülbevalót hagynak el.

A kérdésedre pedig sajnos nem tudok válaszolni, mert nem tudom hol tudnád megvásárolni. Nem bántani akratalak csak jószándékúan írtam a soraimat.

2009. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Az aréna plazaban láttam, de ezek csak 3 éves kortól valók, nekem is nagyon tetszettek, volt csőrikés stb. A baba míg bici sokat birizgálja a fülét, megszúrhatja vele a kezét füle mögött a fejét, kényelmetlen neki benne aludnia mert szúr.

Az orexben vettünk végül egy aranyos katicát,aminek a pöttyei pirosak, de volt szívecske virág stb, és a hagyományos biztonsági kapcsolója van, vittük a kórházba a fülbevalót mikor mentem szülni be volt készítve, és 3 naposan már be is rakták neki, nagyn sokat cibálja a fülét pláne mikor álmos de még nem történt semmi bele, kényelmes neki, nem szúrja nem nehéz.

2009. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
A budaőrsi Auchan üzletsorán van egy ékszer bolt,ott vannak ilyenek,de szerintm ez egy kisbabónak még nagy lenne.Én is nézegettem a 7 éves lányomnak,a 9 hetesnek még nagyon nagy lenne.
2009. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en kislanyomnak volt Twitty-s valtozatban 9 eves koraban es zavarta,egyebkent en aranymuves vagyok es ujszulotteknek az elol zarodo fulbevalokat ajanljuk.
2009. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk pici virág van a fülébe és nem elől kapcsos (nem lóg hanem a fülére ráfekszik), hanem hátul beakasztós és nem szúrja a füle mögét.Volt elől kapcsos és kiesett mindig.

Szerintem vidd a gyereket és amilyik jobban áll a fülébe és praktikus azt vedd meg.

2009. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

TERMÉSZETESEN nem most tenném a fülébe!!! 3 pár baby fülcsije van, és ezt későbbre szánnám.


Köszönöm az érdemben hasznos válaszokat!

2009. okt. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!