Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "normális" egy pár...

Meddig "normális" egy pár hónapos babánál a nátha?

Figyelt kérdés
Láza nincs. Nektek mennyi idő kellett, hogy meggyógyuljon?
2009. okt. 11. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire taknyos? Egy nap hányszol szívod? Mivel? Használsz orrspray? Homeopátia?
2009. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Homeós bogyót kapott, az a szörcsögésen nem segített. Nasivint kap, naponta többször orrszívózom, egy sima pumpás orrszívóval, elég nehézkes, mert utálja a lányom. Ja 4 hónapos múlt.
2009. okt. 11. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős :(

Nekünk az orrszívó porszívó hozta a gyógyulást. Eleinte én sem akartam, de féltem, hogy végül ráhúzódik a fülére. Ez kiszívta azt a korábban állandóan bennmaradó pici taknyot, ami aztán gócponttá alakult.

2009. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos, több hete taknyos. De vannak napok, amikor egyáltalán nem, eldugulva pedig egyszer sem volt az orra. Én 2 naponta orrszívózom - porszívóssal (tesco-ban vettem műanyag- 1900 ft, és nagyon szereti.) + cebion cseppet adok neki minden nap 2*6-ot.
2009. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!