Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóknál hány napig normális...

Babóknál hány napig normális a nátha? Szed gyógyszert?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Náthára nem szokás gyógyszert adni egy kisgyereknél. Mi kálcium injekciót és c-vitamint szedtünk/szedünk olyankor.
2010. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
mi az a babóknál???
2010. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
babó=baba,köptetőt írt a doki+kanalast,de már egy hete beteg:(
2010. dec. 9. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba? Én visszavinném az orvoshoz, ha ennyi idő alatt nem javult semmit.
2010. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam kedd óta náthás, akkor volt a mélypont, enyhe hőemelkedéssel. Akkor szinte egész nap szívtam az orrát!

Ma már sokkal jobban van, és ma még orrot sem kellett szívni! Csak sterimart fújtam az orrába orrszívás előtt, kedden kapott nurofent a hőemelkedésére, meg elkezdtem neki cebiont adni.

Ha a Te babádnak gyógyszer ellenére sem enyhülnek a tünetei, szerintem vidd vissza az orvoshoz!

2010. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
enyhültek csak az orrát kell még szívni,amúgy semmi baja
2010. dec. 9. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi csak vitamint szedtünk (Cebiuon Multi szirup) + orrszívás. Kb. 1 hét alatt jött rendbe.
2010. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hétig volt beteg, nem nagyon, csak az orrát kellett szívni neki is. Mondjuk őt az elején látta orvos, meg is mondta, hogy nincs különösebben nagy baja, de hosszadalmas lesz a lefolyás.
2010. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, ő is calciumot és cebiont kapott, meg nasivin orrspray-t.
2010. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor hasonló a helyzet,mint az utolsónál,kicsit megkönnyebültem,mert neki is csak orot kell szívni
2010. dec. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!