Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 8 hós ezt csinálja...

Minden 8 hós ezt csinálja előszőr?

Figyelt kérdés
most lesz 8 hós a lányom,és darabos bébíételt akartam adni neki,de öklendezett,fulladozott tőle.össze turmixoltam,de így is maradtak benne kisebb drabkák,és ettől is öklendezett.nem is evett annyit mint szokott.mik a bevált módszerek nálatok,ti hogy szoktatjátok/szoktattátok a szilárdabb ennivalóra babátokat.ugy érzem ez nem lesz piskóta....
2009. okt. 11. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Türelemmel:)

Fulladozott, adtam neki mást, ami turmixolva van. Elkezdtem adni a kenyérdarabokat, babapiskótát, hadd jöjjön rá magától, hogy mire is való ez a dolog. Ne aggódj, két-három hét, és magától rendbe jön a dolog. Most persze meglepődött, de megszokja:)

2009. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok baba csinálja, ez normális. Fokozatosn kell szoktatni, erőltetni nem szabad. mindig durvábbra darabold az ételt, és ahogy tud, úgy fog haladni... sok baba van, aki még egy évesen is turmixolt ételt eszik.
2009. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a kedvenc 5 hós kajáját kevertem 8 hóssal, de olyat ami össze is illik valamennyire.

Akkor érzi benne az ízét.

Kb fele-fele, vagy egyharmad arányban.

2009. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Ne pépeset adj neki darabokkal, mert akkor pépeset vár, nyelni akar és fulladozik.

Határozottan darabos dolgot adj neki, banán darabok, almagerezd (azt meg is tudja fogni) kiflicsücsök. Akkor darabosra készül és jobban figyel.

2009. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!