Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sport babakocsit...

Milyen sport babakocsit használtok? Praktikus?

Figyelt kérdés
Igazából szeretnék venni egyet a babának, olyat, amihez lábzsák, esővédő is van, ledönthető és nem túl drága, ugyanakkor kényelmes, praktikus. Kíváncsi vagyok, a ti tapasztalataitokra. Köszi!
2009. okt. 11. 17:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon tájékozatlan vagyok ez ügyben és nem tudom, melyik lenne jó. Azt szeretnm, ha esernyőre csukható lenne a lakás helyszűke miatt és nagy bevásárló
2009. okt. 15. 14:56
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

A sportkocsik általában mind esernyősek, és egyiknek sincs nagy bevásárlókosara, mivel pont az a lényeg, hogy kicsi és könnyű legyen a kocsi.

Én írtam, hogy a BébéGO-nk van, lehet pakolni az aljába, de max 3 kilót, ha annál több van alul, akkor már nem lehet rendesen irányítani.

Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont olyat vettünk-színileg is-mint amilyet az 1.válaszoló belinkelt.Imádjuk.(A nagy kocsink egy Graco Quattro Tour)Ez a kis kocsi teli találat volt.Esernyőre csukható,esővédő,lábzsák jár hozzá,könnyű(kb.6 kg),az első kerekek bolygósíthatók(azt imádom,h elöl hátul dupla kereke van),teleszkópos,bevásárló kosara is van,szval nagyon nagyon jó kis kocsi.Az Elefáni bababoltban 24 ezer ft körül van,mi 22400 ft-ért vettük,mert van törzsvásárlói kártyánk.
2009. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon kedves válaszokat!!!!! :)
2009. okt. 15. 20:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Acam portofino nekem lenne elado!az ajto mőgőtt elfér ősszecsukva.nagy bevásárloja van és extra kőnnyü a kocsi ha érdekel irj privit
2009. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még gondolkodom!
2009. okt. 18. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!