Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sport babakocsit...

Milyen sport babakocsit használtok? Praktikus?

Figyelt kérdés
Igazából szeretnék venni egyet a babának, olyat, amihez lábzsák, esővédő is van, ledönthető és nem túl drága, ugyanakkor kényelmes, praktikus. Kíváncsi vagyok, a ti tapasztalataitokra. Köszi!
2009. okt. 11. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pierre cardin kocsit vettem a másik mellé. Nagyon megvagyok vele elégedve. Ára kb: 25 ezer forint volt.

LINK:

[link]

Van többféle színben.

Jellemzője: esernyőre csukható, lábzsák+esővédő, több fokozatban dönthető háttámla, első kerekek bolygosíthatók és fixálhatók, hátsók fékezhetőek.

2009. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Maclaren(quest)-t vettem,hasznaltat 15000ert.Konnyu,kenyelmes,es van hozza mindenfele kiegeszito.csak ajanlani tudom.
2009. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szia! Nekünk Baby design mini van. Én nagyon szeretem. Nekem elsődleges szempont volt,hogy elég magas legyen,mert 180 cm magas vagyok. Lapra csukható,lábzsák van hozzá,esővédőt külön vettem a teszveszen. A kocsi 18-19e körül van,és a babaszobán vettem 12ezerért. Néhányszor használták csak,a kerekein is alig látszott a használat.

Nekem bevált! :) [link]

2009. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Coletto Aveo, télre is tökéletes. 3-kerekű, elég nagy kerekekkel, lábzsákkal, esővédővel és egy rögzíthető hátizsákkal és pelenkázóval. Elég vastag a huzat is, szóval télre is nagyon jó. Egy hibája van, nem állítható a lábtartó magassága. 35OOO Ft. Vízszintesig dönthető, könnyen lapracsukható. Nagyon szeretem, és a lányom is, ja és nagyon dizajnos.

[link]

2009. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Cam portofino van télre.nagyon szuper.ha árdekelne van ismerősőmnek elado nagyon szép kiegészitőkkel
2009. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno Peg Perego volt, 2 gyereket kiszolgált, imádtam :)
2009. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mennyi idős a babád? Nekem van egy kitűnő állapotú eladó Cam apollo tipusu babakocsim. Használtuk, de csak karcos a váz, annyi a hibája. Sajnos meg kell válnom tőle, mert a mostani autónkba nem fér be. Többet tartani meg luxus. Ha érdekel leírok róla mindent. Van esővédő, lábzsák hozzá. Dönthető és nagyon praktikus, könnyen összecsukható.

K

2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
8 hós. Igazából tél végére tervezzük a vásárlást, mert addig marad a régi, nagy kerekű 2 funkciós. De ha találnék jó árban... Ha leírod a paramétereket, megköszönöm!
2009. okt. 15. 13:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pierre cardin van aminek a tolókara olyan bogár csáp alakú.Én nagyon szeretem.
2009. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen BébéGo van, ledönthető teljesen, van hozzá bevásárlókosár, esővédő, lábzsák, az egész kb 7 kiló, és nagyon kicsire csukható. Nagyon szeretem. Ha jól emlékszem, 24ezer ft-ért vettük a Mária bababoltban (www.bebibolt.hu).

2009. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!