Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nike cipőben van olyan ami...

Nike cipőben van olyan ami első lépéseknek megfelelő?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak speciális márkák erre a célra, de én arra vagyok kiváncsi hogy mivel a Nike elég régóta működik már, az ő gyermek cipőjükben van e olyan ami első lépéseknek megfelelő, vagy csak divatcipők mind?
2009. okt. 11. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én láttam a honlapjukon pici, 18-20-as cipőket, de az áruk elriasztott...
2009. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amiket én láttam... Hát, sztem nem jók kisbabáknak. Nem magas a szára és marha merev a talpa. első lépés cipőnek az felel meg, aminek a talpát könnyen, két ujjal össze tudod nyomni.
2009. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesómék vettek a kisfiamnak szülinapjára kiscipőt. Ők dizájnosat akartak, és mivel van másik cipője, mondtam hogy vegyenek.

A Nike cipők nagyon tetszettek, de nagyon rossza volt a kiképzésük. Viszont találtunk egy Adidast, ami tökéletes volt.

2009. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiamnak van 21-es Nike cipője. Ajéndékba katuk, de láttam már kisebbet is. Mi nagyon szeretjük.
2009. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi lányunknak is van egy Nike cipője, szintén ajándék. Én csak akkor adom rá, ha babakocsival megyünk valahová, szerintem alkalmatlan egy járni tanuló, vagy egy-két hónapja járó babának. A bokáját egyáltalán nem tartja, teljesen máshogy megy benne, mint a rendes, kérges, magasított szárú cipőben.
2009. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt, most nőtte ki, használta 8 hós korától, most 14 hós.Ja és 18,5 vettünk belőle.

[link]

2009. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

EWlső cipőnek egy szandált vettünk 8000 ft volt Ciciban márka.

Másodiknak 7000-ért egy Nike cipőt.

Nagyon szereti a kicsi, jobban tud futni benne és kevesebbszer esett el. Ez 23-as cipő.

2009. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom most kapott 1 éves szülinapjára egy 19es nike cipőt.Tépőzáras kényelmesnek tünik igaz nem fogja a bokáját de miután ő már 10 hónapos kora óta megy ez nem volt szempont.Amúgy is nyáron inkább mezitláb rohangált vagy szandiban.

Ja de láttam kis adidas 18as cipőt 14.000,-ért is :)na az már enyhén túlzás..

2009. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!