Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy merjem bölcsibe adni a...

Hogy merjem bölcsibe adni a lányom ha ebédre nem hajlandó csak turmixolt kaját enni?

Figyelt kérdés
Félek nem fogják etetni és nem eszik majd rendesen, ja és enni sem tud önnállóan. Az egyik ismerős gyereke több kilót fogyott ez miatt.
2009. okt. 11. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Az én fiam most ment bölcsibe 2 évesen, itthon szinte semmit nem volt hajlandó enni, etetni kellett, stb. A bölcsiben meg lassan azt hiszik, itthon nem kap enni, mert ott mindent felfal :) Az első napokban még etették, de pár nap múlva már ő nem hagyta, és mindent megeszik egyedül. Olyan ételeket is, amiket itthon nem.

Ne aggódj szerintem, majd ha látja, hogy a többi gyerek eszik, akkor ő is fog.

2009. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsödéje válogatja, beszélj az ottaniakkal.

VAgy vigyél be kajátneki, vagy egy turmixgépet..

2009. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el enni fog.

Egyrész a dadáknak elég nagy tapasztalatuk van, nem lehet őket úgy "zsarolni" mint téged, másrészt számít, hogy a többi gyerek eszik.

Sok anyukát láttam már akik nem hitték el, hogy miket eszik meg a gyerekük, amíg meg nem lesték, hogy eszik szendvicset, vagy rágja a nyers répát. Közben esküdtek rá, hogy otthon semmi darabosat nem hajlandó enni.

2009. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 lesz amikor bölcsibe megy.
2009. okt. 11. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém igaz 14 éve múlt,hogy bölcsibe ment 19 hónaposan.

Jött az ebéd,de ő nem nyitotta a száját.Megkérdezték,hogy nem szereti-e az ebédet.mire ő :"az én anukám nekem ezt mindig ósszetumixolja."Neki nem volt pelusa,de mindig turmixot kapott.Itthon 4 éves koráig csináltam.

2009. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!