Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babával miket lehet...

Fél éves babával miket lehet csinálni rossz időben bent a házban?

Figyelt kérdés

Vannak játékai, szoktam vele én is ezt-azt játszani, de amikor sokat van fent, egy idő után minden ötletem kimerül és néha szerintem unatkozik.

Ötletek?


2009. okt. 11. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj a kezébe valamit és eljátszik vele egy fél órát is. Nem kell mindíg "foglalkoztatni" egy gyerekekt. Nagyon fontos, hogy magától érdeklődjön, eljátszon. Csak tegyél elérhető közelségbe tárgyakat.
2009. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő csak 10-15 percet van el egy-egy dologgal, és egy idő után elfogynak ezek a dolgok. Ezért kérdeztem, hogy van-e valakinek valami jó ötlete.
2009. okt. 11. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj neki foglalkoztató játékot! Például van az a játék (a nevét nem tudom), ami egy műanyag labda különféle lékekkel, és a gyereknek meg kell keresni a beleillő játékkockát. Remélem tudod, melyikről beszélek. Az ilyen kreatív játékokkal sokkal jobban elvan, mint egy unalmas plüsivel. =)
2009. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fél éves baba már rájön, hogy melyik hova való?
2009. okt. 11. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de lefoglalja és fejleszti a pici logikáját. Elbabrál vele, hidd el. =)
2009. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az tippet, lehet ezt kérünk névnapra a nagyszülőktől:)
2009. okt. 11. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! =)


Jó babázást!

2009. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon beváln(/t)ak azok a dolgok, amik gyárilag nem babajátékok. Veszek egy egyliteres flakont leszedem a címkéjét, elmosom és rakok bele bármi zörgő cuccot (tészta) és jól ráhúzom a kupakját. Megsérteni nem tudja magát, de csörög, zörög neki. A babám annyira élvezi ezeket az újdonságokat, hogy le sem tudom írni. Lehet, hogy buta dolog, de nem lehet és szeritem nem is szabad állandóan új játékot venni.
2009. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vettünk neki a könyvesbolta pici gumi könyvecskét, ami tök színes, több lapos. Vannak rajta formák pl.: csillag, szív, nap stb. Ezt tudja rágni is és tetszik neki, hogy ilyen színes. Ez is jó megoldás egy ideig.
2009. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Midnegyik nagyon tetszik!
2009. okt. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!