Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok csinálni ebben...

Mit szoktatok csinálni ebben a rossz időben?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom és ilyenkor amikor ilyen rossz idő van és nem lehet menni a játszóra+sétálni sem olyan jó sokáig ti mit csináltok?a nagyszülők dolgoznak +a barátaink is,játszóházba szoktunk menni néha na de minden nap az egy kicsit sok lenne!persze itthon én is játszok vele meg az ikeába is szoktunk menni néha de ezeket hamar megunja és egész nap nyűgös ha nincs eléggé lefárasztva!elég sajtkukac természete van,egész nap meg sem áll!ötleteket várnék!esetleg közelben lakó anyuka akinek ilyen korú gyereke van?
2010. szept. 8. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha az Örs vezér téri Ikeára gondolsz, akkor mi a közelben lakunk (mi is oda szoktunk menni nézelődni ilyenkor rossz időben), de az én babám még csak 9 hónapos, nem tudom, tudnának-e együtt játszani. Lehet, még túl kicsi hozzá.

Mi ilyenkor bent játszunk, énekelek neki, mesélek, könyvet nézegetünk, és ha nem esik, elmegyünk sétálni a kuytussal, meg vásárolni, stb... Mondjuk eléggé elnyomja ez az idő, elég sokat alszik. Sajna más ötletem nincs... esetleg: gyurmázás, torna otthon, segít neked főzni...

2010. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem pont jó sétáló idő van. Igazi pocsolyázós. Egy órára másfélre bőven ki lehet menni. Vagy babkocsival is lehet sétálni.

egy sima közért is megteszi ilyenkor mégis kimozdul egy kicsit.

2010. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen.abba az ikeába szoktunk menni,mondjuk mi a 18.ker.-ben lakunk.szerintem is pici még hozzá a babád hogy együtt játszanak,de aranyos vagy!vásárolni postára mi is szoktunk menni de azzal ilyenkorra már végzünk.du.szokott lenni a játszi,ami helyett most új elfoglaltságot keresünk!köszönöm a válaszokat és várok még ötleteket!
2010. szept. 8. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom..


mi is a bevásárló parkba járunk mert egyszerüen semmi nincs itt.

tanitom neki hogy hol mi vana boltban mesélek neki mit hogy szállitanak mindig látunk repülőket meg kamiont útközben meg valaki költözik vannak állatkák útközben.


itthon tekézni szoktunk van egy játék tekéje meg olyat is hogy üres palackokat döntöget egy labdával, nézi a halakat az akváriumban, nyomtatok neki szinezőt azzal is elvan - mig el nem kezdi rágni a zsirkrétát, bármivel engedem játszani amit szeretne amig nem rombol meg ilyesmi.

2010. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!