Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a kislányom foga, azt...

Jön a kislányom foga, azt hiszem. Hogyan használjam a Dentinox ecsetelőt?

Figyelt kérdés
Ha sír este, akkor kenjem be? De honnan tudom, hogy tuti amiatt sír? Egyáltalán mikortól lehet kenni? Már nyáladzik, eszi a kezét, és alul kicsit fehérebb az ínye a két fogacska helyén. ÉS néha hirtelen felsír és csak sír pár percig, de a lábát nem húzgálja, mint hasfájáskor. 4 és fél hónapos.
2009. okt. 11. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor még messze vannak azok a fogak....

Még ne kezd el ilyen dolgokkal kenegetni, ráérsz, ha már nagyon nagyon fáj.

Én FLPS aloe vera acitvatort használtam, az legalább természetes anyag, és nem lidocain... nem mindegy...

Vagy vegyél homeos camomillat

2009. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én használom a Dentinox-ot, de csak ha tényleg kell. Egy idő után kitapasztalod, a kisfiam ilyenkor nagyon nyúlkál a fájó részhez, szinte bármivel, ami a kis szájába illik. Este nem szoktam bekenni az ínyét, mert ha kicsit nehezebben is, de elalszik, akkor szerencsére már nem ébred fel a fájdalomra. Legalábbis eddig így volt. 11 hónapos, egyszerre jön 4 foga, neki bevált ez a gél.
2009. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dentinox helyett használhatsz Dologét. Az nem lidokainos, hanem gyógynövényes. Vagy homeos bogyó, Viburcol kup.
2009. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak ecsetelő van, hanem krém is, nekünk az jobban bejött. Ilyenkor még nem kentem neki, hanem a hűtőrágókát adtam oda neki. Kenheted amúgy, az enyém szerette, ha nagyon sír este, akkor szoktam kenni egy picit. Szegénykém, nem sokára lesz majd fogacska, és belejön. Nekünk most nagyon rossz volt, egyszerre jött ki a két felső szemfog, megszenvedett vele, a Viburkol kúppal vészeltük át mi is. Akkor szoktam adni neki, ha éjszaka sokat, és hosszan sír.
2009. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányok, az én kislányom nagyon szereti az aloe verás (FLP) fogkrémet. Amikor éjjel felriad, egy picit kinyomok az ujjamra, bekenem az ínyét, ő meg elnyammog rajta és már alszik is tovább. Természetes anyagok vannak benne és kellemesen hűsít.
2009. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!