Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelő 2-3 hónaposan?...

Keresztelő 2-3 hónaposan? Hogy bírta a babátok?

Figyelt kérdés
Még annyit hogy az ciki, ha a keresztelős kisingen van egy macifej és Teddy felirat (egyébként fehér)?
2009. okt. 11. 09:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia! A mi kisfiunk 1 hónaposan lett megkeresztelve, 1 hónapja. Rajta is macis ruci volt, fehér. Ő a hordozóban volt végig, csak amikor keresztelte akkor vette ki a keresztanyukája és utána már az ölében tartotta végig. Kb. 20 perc volt az egész katolikus templomban. Végig aludta az egészet csak amikor odaértünk a szövegben, hogy a fehér ruha a tisztaság jelképe egy jó nagyot rottyantott és ennyi, mindenki elkezdett röhögni. A papot ez sem zavarta. Én próbáltam előtte etetni, de akkor is aludt sőt még utána is kb. 3 órán át. Ha gondolod küldök Róla 1-2 képet vagy az az iwiw-en is fent van. A nevem Mauczkáné Bognár Anikó.
2009. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mi is 1 hónaposan kereszteltettük a kisfiunkat 3,5 évvel ezelőtt.Picit nyöszörgött,de nem volt vészes,és ahogy már írta valaki,mindössze negyed óra-20 percet kell kibírnia.

Többen mondták nekünk,hogy kicsit korai volt 1 hónaposan,de szerintünk nem,és a következő babát is-aki márciusban érkezik- kb 1-2 hónaposan fogjuk kereszteltetni.

2009. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A keresztlányom és a lányom is 6 hetesen(május,szept.)volt megkeresztelve ,a fiam 2 és fél hónaposan(április).Mindegyik gyerek templomba indulás előtt szopott,és utána ölben szundikálta végig az eseményt.A keresztlányom hasfájós volt,ő egy hatalmasat pukizott közben,mindenki hallota,mondták most távozik a gonosz,már nem fog fájni a hasa.A barátnőm gyerekét most keresztelték,ő a ceremónia felénél megunta az alvást és dumálni kezdett,a pap elővette a mikrofont és az ő hangja nyert.Nyugodj meg,biztos látott,keresztelt már a pap alvós,sirós,dumálósgyereket egyaránt!Nem ez a fontos !
2009. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megnézhettem a fótóitokat Anikó! Édes kisbaba a fiad!

Egyébként a macifej meg a Teddy felírat az barna a kisingen, az gáz? Nem akarok ezen ennyit problémázni, csak úgy érzem nem az igazi templomba. Egyébként szép és igényes nagyon.

2009. okt. 13. 15:12
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnak most volt a keresztelője. 2,5 hónapos. Nagyon édes volt, végig nézelődött és nem sírt. Még akkor sem, amikor leöntötték a fejét. Kb. 30 percig tartott a szertartás. A lelkészünk meg is dicsérte, hogy milyen édes kisfiú. Igaz, előtte megetettem. Én külön erre az alkalomra vettem neki ruhát.

Szerintem nem gáz a macifej, de ha megengedhetitek magatoknak, akkor vegyél hófehéret. Ne ezen spóroljál. Ez az ő kis életében a legszebb alkalom.

Ha pedig nem tudsz venni másikat, akkor lehet a macis is. Ezért senki sem fog bántani téged.

Nekünk nem kellett kisinget venni. Mi kaptunk egyet a templomtól, amire ez volt arany betűkkel hímezve: "Isten gyermeke lettem".

2009. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki a macifej és a feliart.

Mi 2 hósan kereszteltettük meg.Ráadásul nem fehérben hanem rózsaszínben.Annyi hogy jelképesen tett rá a pap egy fehér kisinget.Amúgy ölben volt végig a keresztapja fogta.Hol aludt hol nézelődött, de csendben volt.Ez most szeptemberben volt.

2009. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

18:21-es vagyok.

Azt kihagytam, hogy előtte otthon megszoptattam, így nem volt gond kibírnia azt a félórát + az út oda vissza szintén félóra.

2009. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Anikó vagyok. A kis ing fölé nem akarsz rá adni semmit sem? Szerintem nem gáz, hogy barna a maci. Én javaslok, ahogy nálunk is láthattad egy kis fehér kardigánt. Én halkan megsúgom, hogy a tesóm ötlete kis szoknya volt ami csak lógott volna rajta,mint egy lepel, de sajna a keresztlányom ruhája nagy volt rá.
2009. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szia Anikó! Fehér bundaoverál lesz rajta. A pap azt mondta a kisinget elég a végén erre rátenni. Már eldöntöttem, hogy a barna macis lesz, az anyósom meg nem érdekel, bár tuti megszólja, ő túlzottan ad a külsőségekre, pedig semmi ízlése nincs.
2009. okt. 14. 09:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Most olvastam a hozzászólásodat. Anyósoddal ne foglalkozz, én is azt csinálok amit jónak találok!

Anikó

2009. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!