Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelő 2-3 hónaposan?...

Keresztelő 2-3 hónaposan? Hogy bírta a babátok?

Figyelt kérdés
Még annyit hogy az ciki, ha a keresztelős kisingen van egy macifej és Teddy felirat (egyébként fehér)?
2009. okt. 11. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 2 hós volt mikor kereszteltük(most 7 hós),végig aludta az egész szertartást,csak mikor leöntötték szenteltvízzel akkor fölpislantott,aztán szunya tovább:)
2009. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ja bocs az első vagyok.

A keresztelőn nem kikötés a fehér.Szerintem nem ciki a macifejes ing.

2009. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha mostanába lesz a keresztelő, úgyis overálba lesz (gondolom)mert hideg van, főleg a templomba.Mi babánk a felét átaludta a másik felét végigordította.De nem baj.Nem szerette hogy leöntötték a fejét.
2009. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miben volt a picitek, hogy végig tudott aludni? Ölben?
2009. okt. 11. 10:34
 5/20 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk 6 hetes volt a lányunk keresztelőn, nem aludt nézegetett, a legutolsó ámen után nyöszörgött :) Mondjuk közvetlen a keresztelő előtt szoptattam meg a kocsiban. Természetesen végig ölben volt. A keresztlányom idősebb volt már 4 honapos ő is jol viselte, de ott már hüvi volt és rózsaszin overállt viselt. Szoval a ruhán sztem ne problémázz.

2009. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az 1-2.-dik válaszoló vagyok.

Nekünk idén pünkösd hétvégén volt keresztelő.Harisnyában és kis ruhában volt a lányom.

2009. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

szia az első lányunk ébren volt végig ő két hónapos voolt a második 6 hónapos ő is ébren volt és nem sírt a picinek aki most 6 hetes most lesz a keresztelője vasárnap



mi őlben fogtuk sőt még meg is szopiztattam a templombana nagoykat hiszen őnekeik az igényeik akkor is meg vannak


ne félj a keresztelőtől nem lesz semmi gond


a ruha nem számít bá mi mindegyikenek vettünk külön ruhát fehéret csinit de utána nem adtuk rá egyikre sem hanem eltesszük emlékbe

2009. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

10:35-ös szia! Nekünk is hétvégén lesz a keresztelőnk, ráadásul nagy banzájjal összekötve, teljesen ki vagyok akadva az idő miatt.

Nagyon aggódom a pici miatt, mert elég sírós, nem is tudom mi lesz, ha rázendít. Meg pont kiszámítani, hogy ne legyen éhes... Te megszoptattad a templomban?

A pap azt mondta kell vinnünk kisinget, amit a végén ráteszünk a bundazsákra, hogy ez a keresztelős kising... nem is értem pontosan hogy lesz. Akkor nem ciki a macifejes ing? Nem szeretnék még azért is pénzt adni. Ez meg egy szép darab, csak nem tudom illik-e katolikus templomba.

2009. okt. 13. 10:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos lányom végig ölben volt, hófehér kisruhában.

Hallgass a papra, szerintem jó ötlet, hogy csak rátesztek a vastag ruhára egy keresztelőcuccnak hívott valamit :) Amúgy egyetértek, hogy nem ciki a maci és a felirat.


És ha végig ordítani fog, akkor sincs semmi, nyugi! :)

2009. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

10,35- ös vagyok szerintem nem gonda macifej,


igen szopiztunk a templomban mert ha éhes akkor nincs pardon enni kell nem érdekel hol vagyok :)



hát ezek az én lányaim, mi 20 leszünk én nem a templom miatt izgulok hanem a főzés miatt hgoy hogyan fogok megfőzni ennyi emberre egyedül segítség nélkül :(

2009. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!