Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor már napi 3 alkalommal adtál neki szilárd ételt?

Figyelt kérdés
Az én kicsim most lesz 8 hónapos, tízórait és uzsonnát eszik, a többit "issza", anyatejes. Mikor kell a következő szilárd étkezést is bevezetnem? Gondolom az ebédet.....
2009. okt. 11. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 11-12 hónapos volt mikor elkezdett 3x enni.Nagyon keveset eszik és azelőtt sem mindig igényelte az uzsit v tízórait.

14 hós

2009. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! AKkor még ráérünk.... :-)
2009. okt. 11. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
mi már 3x eszünk. 8 hós. Tízórai, ebéd, uzsi. Dokinéni is így javasolta. Meg így csak 1x kel fel éjszaka, és nem 2-3x.
2009. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most kicsit megzavarodtam, mi a szilárd, mivel nálunk az uzsonna az tejpép, esetleg gyümölccsel keverve. Tizórai gyümölcs zabpehellyel/kölessel, ebéd főzelék, a baba 4.5 hónapos korától, mivel hirtelen fogyott el a tejem, ő pedig örült, hogy ilyen kajákat kap. Viszont, még mindig nem kanalazunk (6.5 hónapos), hanem vágott cumiból eszik.
2009. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos a lányom, most már reggel és este van csak tápi.
2009. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szilárd alatt az anyatej/tápszeren kívüli étkezéseket értem, tehát a gyümölcsös tejpépet is annak számolom. Lehet, hogy elkezdem akkor én is az ebédet bevezetni, mert annyira jóízűen eszik, hogy úgy érzem szívesen fogadna ebédre az annyatejen kívül mást is. Köszönöm szépen!
2009. okt. 11. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok és én a szilárdon azokat gondoltam amiket már mi is eszünk: leves, főzi husi.
2009. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!