Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 7 hós babám szinte...

Majdnem 7 hós babám szinte csak szopizik, nem kevés, naponta 1x fogadja el a gyümit?

Figyelt kérdés
szépen gyarapszik, de ez kevés nem? erőltessem jobban az evést? a tej már biztos nem elég neki. jah és most bújik ki az első fogacska is.
2009. okt. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyatejes akkor abszolút nem gond. Ezt nekem a védőnő mondta. Nem kell erőltetni ha nem akarja, 1x pont elég még.
2009. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hós kor után az anyatej már nem elég a babának,sem minőségileg,sem a megfelelő fejlődéshez.Nemrégen olvastam a neten egy tudományos kongresszus anyagában.Tehát már előbb elkellett volna kezdened a hozzátáplálást.
2009. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 hónapos babának orvosi szakvélemény szerint naponta máe kétszer kéne ennie húsos főzeléket, valamint háromszor tápszert, vagy anyatejet. Plusz, mindemellé még nasinak gyümölcsöt. Ettől függetlenül, szerintem se erőltesd, de azért szépen lassan állj át erre, minél később kezded, annál nehezebben fog menni.
2009. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy erőltesd! Örülj, hogy szopizik, és szépen gyarapszik. Mi kell még? Ha most erőlteted, egy életre elronthatod az ételhez való viszonyát, és a tej is csökkenni kezd. Bízz nyugodtan magadban, és a gyermekedben, ahogy eddig, most is érzi, hogy mire van szüksége. Ha szeretnél ilyesmikről véleményt cserélni nyugodtan gyere el a www.mamami.hu/forum oldalra, ott sokan járnak hasonló cipőben.
2009. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!