Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki hasonló szituban?

Van még valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés
Kisbabám 5 hónapos lesz nemsokára. Oldalra prímán fordul, a forgás is megy neki, de nem nagyon erőlteti meg magát :) Viszont a napokban vettem észre, hogyha háton van folyamatosan "húzza" fel magát, mintha fel akarna ülni. Persze még ferdén se sikerül, mert nem elég erős, de ennek ellenére folyamatosan próbálgatja. (A forgást nemigazán). Valaki hasonlót észlelt a babájánál?:) Mitől lehet ez?
2009. okt. 10. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj. Nagyon sok baba próbál hasizomból felülni, persze ez csak akkor sikerül nekik, ha a lábukat be tudják akasztani valahová ( az enyém a pihenőszékben ennyi idősen így mindig felült). Egyébként csupán annyit jelent, hogy erősödnek a hasizmai és nagyon ügyes baba.
2009. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pihenöszékben, vagy a hordozóban nekem is felül. A forgást tegnap óta csinálja.
2009. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hú, most megnyugodtam! :) És a ti babáitok is folyamatosan próbálják/ták érinteni a kezükkel lábukat? Olyan mókás:) egyszer -kétszer már sikerült neki:)
2009. okt. 10. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, most fedezte fel a lábát. Ismerkedik vele, a testével. Lassan arra is rájön, hogyan tegye a szájába :))
2009. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dejó:) Olyan édes közben, ahogy próbálkozik "elkapni" :)
2009. okt. 10. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ehhez már elég nagy kéz-szem-láb koordináció szükséges. Tényleg nagyon édesek, amikor így ügyeskednek :)
2009. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!