Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a babát leszoktat...

Hogyan lehet a babát leszoktatni az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Olyan anyukákat kérdezek, akiknek tápszeres a picijük, hogyan által le az éjszakai evésekről? Mikortól lehet ezt elhagyni? Az én lányom este 7-8kor eszik utána 3 majd 7 kor. Azt a 3 órást jó lenne majd valamikor kiiktatni, bár még csak 7 hetes korai, de érdekelne, hogy hogyan oldottátok ezt meg.
2009. okt. 10. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.Majd egyszer csak nem fog felkelni már hajnalban.

Alányom 8 hetes kora óta aludta át teljesen az éjszakát.

2009. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy lányom anyatejes volt, de ő is 8 hetes korától átaludta az éjszakát. Ne siettesd, ez is nagy szó, hogy csak egyszer kel éjjel. Sok baba 2-3 óránként kel éjjel. Ő még nagyon pici, ráértek. Kombinálni pedig nem szabad, úgy is Te szívod meg. Ha érett lesz rá elhagyja magától, ezt nem lehet befolyásolni.
2009. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém még mindig eszik éjjel. Nem tudom, hogy lehet leszoktatni, szerintem sehogy.

8 hónapos.

2009. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi megpróbáltuk egyszer hogy vízzel ki tudunk e váltani egy etetést,és úgy néz ki sikerült!Az esti evés után egy huzamban 6-7 órát átalszik akkor megébred adok neki pár kortyot és alszik tovább 3-4 órát!Ezt kb 1 hete csináljuk így,persze ez nem jelenti azt hogy ez marad így,de eddig ez bejött!9 hetes baba anyukája
2009. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni szeretnék, de szerintem egy 7, 8 ,9 hetes babának még kell adni enni éjjel. Anyatejesnek meg pláne nem ajánlatos vizet adni.

Nekem 8 hónapos kislányom van, éjjel még ébred, sokszor háromóránként, de eszem ágában sincs vizet adni neki. Habár neki már nem lenne szüksége az éjjeli tápszerre.

Amúgy ez megítélés kérdése.

2009. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2010. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!