Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg ha apa...

Hogy oldjátok meg ha apa náthás lett?

Figyelt kérdés
Mit csináltok a gyerekkel?Hogy végzitek a dolgotokat egyedül?
2009. okt. 10. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez már rutin, a párom egész nap dolgozik nincs itthon. Mindent egyedül csinálok. Hál istennek babóm el van néha egyedül is, így közben teszek veszek a lakásban. Vagy ha mást nem a konyhában magam mellé teszem a hordozóban és közben beszélek hozzá, odafordulok játszom neki...a lényeg hogy lásson.
2009. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén, amúgy is mindent egyedül csinálok persze kivétel a hétvége.Nem okoz fennakadást egy pár napig hogy távoltartsam az apát a lányától:)
2009. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orr elé ilyen orvosi száj- orrvédő, a lényeg, hogy ne köhögjön, tüsszentsen rá a gyerekre, és a keze mindig tiszta legyen.
2009. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elkaptam apától, a kislányom így meg nem, mert az anyatejjel kapott egy kis védettséget.

Vigyáztunk nagyon, de mégiscsak egy légtérben élünk, nehéz kikerülni, hogy elkapjuk. Nem száműztük apát a lakásból, sajnos lesznek ennél nagyobb betegségek is.

2009. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint az 1. válaszoló. Apa reggeltől -estig dolgozik. A betegségektől meg nem tudod megvédeni. Amikor kisfiam keresztelője volt, a keresztszülei éppen nagyon náthásak voltak. Kicsim is elkapta egy kicsit, 3 nap alatt átment rajta. Láza sem volt, csak néha kiszívtam az orrát.
2009. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!