Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erre hogy reagáltatok volna?...

Erre hogy reagáltatok volna? Férjem azzal állt elő, hogy amíg a 11 hónapos fiam alszik, menjünk át a szomszéd kocsmába, meginni valamit.

Figyelt kérdés
Én nagyon meglepődtem, mert nem vagyunk nagyivók, és a válaszom egyértelmű nem volt. Először csak azt hittem viccel, de nem viccelt. Most nagyon megsértődött, alig szól hozzám, mert nem mentem át vele. Azt mondja, a gyerek úgyis alszik reggelig, 20 percet kibírtam volna. De én egy percre sem hagynám magára.
2009. okt. 9. 21:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Na kibújt a szög a zsákbók. Azt szerette volna velem közölni, hogy szerdán szeretne elmenni a haverjaival egy görbe estére, és azért akart velem itatni valamit, hogy elengedjem, mert sehol nem volt mióta megszületett a fiunk. :)

Aranyos :) Amúgy a ti párotok el szokott járni bulizni? (Persze elengedtem)

2009. okt. 9. 22:45
 22/30 anonim ***** válasza:
83%

én eddig nem írtam neked.

el szokott menni kb 2 havonta. ha dilis vagyok, akkor nem beszélek vele utána... de általában nem vagyok dilis:) ha belegondolok nekem is kellett anno a gőz kiengedése, már nem vágyom rá annyira, a fiam sokkal de sokkal fontosabb, de nem baj, h ő igen.

2009. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos :)

Azért te is adj magadból többet neki!

2009. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad magára hagyni, sem azért, mert bármikor bármi lehet, sem azért, mert törvényileg nem szabad. Ti vagytok a szülei, kötelesek vagytok állandó felügyeletet biztositani neki. Ha bármi történik vele, simán leültetnek benneteket.
2009. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen hülye indokok jutnak eszembe, hogy miért nem hagynám egyedül: pl: Elhagyjátok a kulcsot és utána nem tudtok bejutni hozzá, (nálunk még az is előfordulhatna, hogy beragadunk a liftbe hazafelé menet). Vagy pl elüt az autó és akkor várhatna reggel a gyerek. És arról nem is beszélve, hogy a gyerekkel is történhet valami szokatlan dolog, amire nem is gondolnál.
2009. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem mentem volna, a gyerekkel akármi történhet 20 perc alatt! Ha meg sokáig játszaná az eszét, így nem szólok hozzád meg úgy, akkor még kaját se főznék neki. Mit képzel némelyik magáról, hihetetlen!!
2009. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Én soha nem hagynám magára a kisfiamat hiába alszik!!

Ha ilyenen megsértödik akkor menjen ahova akar!!!

Együtt válalltuk a gyereket nem csak én akartam ugyhogy ő is vegye ki a részét belöle!! Neked is ugyanugy jó lenne néha kikapcsolni!!

Az én férjem nem jár sehova meg én sem ha itthon mindig a kisfiával van!!

5 hónapos kisfiú anyuja

2009. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

En megertem a ferjedet egyfele szenpontbol,de csak egy ferfinek juthat eszebe az,hogy ilyen modon kerjen toled valamit.:)

Jol tetted,hogy nem mentel el es azt is jol tetted,hogy elengedted.

Az en ferjem is szokott eljarni kb 3 havonta egyszer,de ugyanakkor en is kimegyek a csajszikkal egyet bulizni.Persze a pici alma akkor is felugyelet alatt van:)

8 hos kislany anyukaja

2009. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédom simán fent hagyja az emeleten a babát amíg ők lent szalonnát sütnek. Én is furcsállom meg szerintem más is de senki nem teszi szóvá nekik. Nem kerülne sokba egy bébiőr de...mindegy ők tudják.
2009. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

szia, én sem hagynám egyedül. Az én fiam 10hónapos, a kiságyán már ki van szedve a rács, hogy szabadon mozoghasson. Családi házban lakunk és apával az előszobában szoktunk "bűnözni", megiszunk egy-egy pohár vörösort elszívunk egy egy szál cigit. (A lakás többi részében szigorúan tilos a dohányzás, itt a bejárati ajtót nyitva szoktuk hagyni) Az előszobából nyílik a nappali és onnan rögön a gyerekszoba. Gyakorlatilag mindent lehet hallani. Legutóbb édesen aludt a kisfiam amikor kimentünk az előszobába, és rá kb. 10percre már hallottam is a kis kezek csattogását a parkettán... felébredt és elkezdett kifelé jönni. Persze azonnal meghallottuk, de mi van ha nem vagyunk a lakásban? Én ezt el se tudom képzelni.

Nekünk is hiányzik egy kis szórakozás. Nem tudjátok valamelyik nagymamára bízni egy estére?

2009. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!