Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erre hogy reagáltatok volna?...

Erre hogy reagáltatok volna? Férjem azzal állt elő, hogy amíg a 11 hónapos fiam alszik, menjünk át a szomszéd kocsmába, meginni valamit.

Figyelt kérdés
Én nagyon meglepődtem, mert nem vagyunk nagyivók, és a válaszom egyértelmű nem volt. Először csak azt hittem viccel, de nem viccelt. Most nagyon megsértődött, alig szól hozzám, mert nem mentem át vele. Azt mondja, a gyerek úgyis alszik reggelig, 20 percet kibírtam volna. De én egy percre sem hagynám magára.
2009. okt. 9. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Magára én sem hagytam volna, max akkor menetem volna át ha valaki ott van, nem kell rá vigyázni csak legyen ott!
2009. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen egyetértek veled, én sem hagynám magára.
2009. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi gyereket (főleg ilyen kicsit) SOHA, de SOHA semmiért nem hagynék magára, nemhogy egy kocsmázásért... Én még a szemetet is akkor viszem le, ha itthon van az apja, vagy pedig együtt visszük le. (szintén 11 hónapos)
2009. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
7%

Én átmentem volna, agyereknek semmi baja nem lehet 20 perc alatt(nem szénnel fűtessz) a férjednek meg jó lett volna kicsit ketten és egy spontán ötletet megvalósítani.

Vagy bedobtam volna az alvót a kocsiba, s úgy.

2009. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
3. vagyok. Most elképzeltem, hogy ülök a szomszédos kocsmában, és csak azon járt volna az eszem, hogyha felébred és felsír a gyerek, akkor mi van? Ordít egyedül 20 percig? Na neeeem...
2009. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj jobban a férjedre! Elege van kicsit a babázó kismamából, szeretne egy héten 20 percre a régi nőt! Add ki a gyermeket valahova, s csapj vele egy görbe estét.Ő is fontos, ugyan olyan fontos, mint a kisgyerek. Ez egy jel volt, hogy eljött az idő, vele is kell törődni, meg a szerelmetekkel. Nem csak szülők vagytok, szerelmespár is, ketten.Menj oda, csókold meg, ajánld fel, hogy holnap este elmentek két órára!
2009. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Talán mondani akart valamit.
2009. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
És mi van ha mégis felébred? Ha valami baja lenne, beszorul a keze a rácsok közé, vagy mit tudom én mi. De egy piálás kedvéért biztos nemet mondtam volna én is. Akkor már inkább hozzon haza valamit, és otthon megiszogatjátok. Nem is értem a férjed, csak olyan jutott eszembe, hogy esetleg szülinapod van és valami meglepit akart volna? És még hogy ő besértődik! Pasik!
2009. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
21.48-as. Igazad lehet, de akkor sem ez a megoldás, miért nem beszéli meg a feleségével, vagy akkor szervezett volna valakit haza, aki ott lett volna, amíg ők elmennek.
2009. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem helyeslem,ha egy anyuka otthon nem hagyja egy percre sem magára a kicsiket,Kell nekik az önálló elfoglaltság,játék,stb.,Nem jó,ha az anyja nélkül nem tud létezni.

DE: azt nem ajánlanám senkinek,hogy a gyereket egyedül hagyja a lakásban,felnőtt nélkül.Nagyon sok tragédia történt már emiatt.Ismertem olyan anyukát,aki a féléves gyerekét egyedül hagyta,amíg leszaladt a boltba,amikor a baba aludt.Mire hazaért,a baba magára rántotta a takarót,belegabalyodott és megfulladt.Senki nem mondhatja,hogy ilyen csak ritkán fordul elő,és nálunk ilyen nem lesz.A férjednek ezt meg kellene értenie.Még a 4-5 éves gyereket sem lehet egyedül hagyni a lakásban,egy ilyen picit pedig végképp nem.

2009. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!