Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha a babátok...

Mit csináltok, ha a babátok megébred este és játszani akar?

Figyelt kérdés
Kiveszitek a kiságyból? Vagy próbáljátok visszaaltatni?
2009. okt. 9. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
5 hónaposak leszünk. Eddig sosem csinálta, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.
2009. okt. 9. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


az én babám is, mióta felfedezte, hogy mindkét oldalra tud fordulni, nagy sportember lett:) Én próbálom a nappal-éjszaka közti különbséget tartani. Ha ébred a fiam, sokszor éhes, és még mielőtt belelendülne, cumit kap, és simogatom az arcocskáját, attól könnyebben elalszik.Az esetek többségében beválik, amikor nem , akkor meg gügyögünk:)

2009. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nappal-éjszak között mi is különbséget teszünk, eddig nem is volt gond.
2009. okt. 9. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem játszottam a lányommal éjszaka amikor nagyritkán felkelt.Az éjszaka alvásra való sztem nem játékra,sőt ki sem vettem,vagy hagytam hogy visszaaludjon magától,vagy simiztem egy kicsit.De szerencsére leszokott hamar róla és nyugodtan alszik.
2009. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak ültem vele a sötétben, és nem szóltam hozzá, így egy idő után visszaaludt magától.
2009. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is csak a sötétben ülök vele, de másfél óra ringatás után nagy nehezen visszaalszik.
2009. okt. 9. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az éjszaka voltunk így. Fél 4-kor tisztába kellet tennem, totál felébredt. 1 óra hosszát ringattam, simiztem, halkan beszéltem hozzá.
2009. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!