Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a babám az üveges...

Nem szereti a babám az üveges ételeket? Már többet próbáltam, de egyik sem ízlik. Viszont amit én csinálok azt megeszi. Pedig jó lenne néha csak előkapni egyet. A ti babátok melyiket szereti a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom sem nagyon volt oda érte.Néha kapott azt, mikor valahol voltunk és nem volt időm főzni. Előtte kipróbáltunk vagy 20 félét, mire találtunk olyant, amit megevett. Az ő kedvence a kecskeméti csirkehús vegyes zöldségekkel,és a gesztenye alma csirkehússal.
2009. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyó84 ***** válasza:
Én babám megenné,de én inkább főzök neki.Abba tutira tudom,hogy mi van.
2009. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem főzök nekik, a boltiban ellenőrizték, hogy mi van, amit a piacon vettem zöldség, gyümölcs, na arról tutira nem tudom, mi van benne, mivel kezelték, satöbbi...

Mindegyik gyerek szereti/szerette őket, ha valamelyiket netán nem, azt nem vettem többé.

2009. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy megeszi a főztödet :) Az én fiam meg azt nem volt hajlandó enni, csak a tök egyforma ízű bébikaját ette nagy kedvvel...:((

Amúgy ez érdekes, mert ő is a gesztenye csirkehúsost imádta meg az alma banánnal bármikor le lehetett kenyerezni :)

Még manapság is ha kistesó kap egy olyat esetleg, akkor a fiam is kitalálja h neki is olyan kell, pedig már 3 éves...

2009. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. okt. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!