Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyának lenni = "földöntúli"...

Anyának lenni = "földöntúli" szeretet!?

Figyelt kérdés
Mig nem lettem anya, el sem tudtam képzelni hogy lehet ennyire szeretni, ezt szavakban ki sem lehet mondani!!!
2009. okt. 9. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
egyetértek! Olyan boldogság tölti el a szívemet egy mosolyától, amit sosem tudtam volna elképzelni! :)
2009. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Csatlakozom, szerintem sem lehet szavakkal kifejezni.

Kislányom 7 hónapos, későn szültem, 40 évesen. :)

2009. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én is így vagyok. Soha életemben nem szerettem így senkit, mint Őt. El sem lehet mondani mennyire :)))
2009. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Bizony-bizony. Annyira imádom.
2009. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 éves vagyok és elég nehezen lett a babánk, aki sajnos beteg is. Volt időszak amikor feladtam, azt mondta az édesanyám, ha nem lesz gyereked nem lesz bánatod, de örömöd sem az életedben! Igaza volt, sokszor már azon is elsírom magam, ha mosolyog, vagy kedvesen hozzám bújik. Neki Te tökéletes vagy nem akar megváltoztatni, nem vár el tőled semmit, nem kell neki bizonyítanod, mert ő úgy imád téged ahogy vagy és ezt soha senkitől nem kapjuk meg csak tőlük!!!
2009. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Az én lányom most 2,5 éves és januárra várjuk az öcsit. Mostanában annyit dédelgetem a lányomat, biztos a hormonok miatt is, de egész nap tudnám ölelni. És ha belegondolok, hogy nemsokára lesz még egy ölelgetni való csöppségem...

Nem tudja mit veszít, aki ezt kihagyja.

2009. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen az de, nem kell általánosítani! Nem mindenkinek az, hanem sokmindenkinek! Valakinek meg más. Persze akkor nem kell neki gyerek. Nem jó olyan kijeletéseket tenni, hogy mást nem lehet így szereti meg így meg úgy. Valaki mást szeret így és pont. Nektek meg a gyerek a minden! Ennyi. :)
2009. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keserű ember lehet aki sokmindenkit lepontozott.

Pedig ez a kérdés nem arról szól.

2009. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
amennyi b*romarcú van itt a gyk-en én már semmi sem csodálkozom
2009. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó két hozzászóló! Nem értelek titeket???!
2009. okt. 9. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!