Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz csúnya fejformája...

Nem lesz csúnya fejformája babámnak?

Figyelt kérdés

4 hónapos babám egyszerűen nem marad meg hason. Aludni is csak háton, oldalt tud/szeret. Ha hasra fordítom max. 5 percet bír ki, mert már mászna, és felbosszantja, hogy nem jut előre semmit. Bár ezt csak én gondolom, hogy ezért kezd el 5 perc után sírni. Persze mindig vissza is fordítom a hátára, mert nem akarom ezzel kínozni.

Viszont észrevettem, hogy nem olyan szép a feje formája. Hátul kicsit lapos.

Mit tehetnék? Nem szeretném, ha miattam nagykorában ebből problémája lenne.


2009. okt. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan állíthatom, hogy minden rendben lesz. Az én kisfiam most 7,5 hós, és bizony neki is volt egy kis lapulás, de egyre szebb a buksija. Még nem mászik, viszont gyönyörúen ül, és annyira keveset van háton - nagyjából csak mikor alszik- de 4-5 hós kora óta egyre szebb a feje.Én is nagyon aggódtam ezen, de már nem fogok. 2 orvost is kérdeztem, azt mondták 1 éves kor körül alakul ki a végleges fejforma, addig nő, bezár a kutacs, kevesebbet fekszik, és szépen kikerekedik. Tudom most hihetetlennek hangzik, de ki fog kerekedni, csak arra figyelj, h ha alszik oldalra fordítsa a fejét.
2009. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: elfelejtettem, hogy ő sem szeret hason lenni, bár már kúszó mozdulatokat tett, de visszafordul. Amióta ülni tud, sokkal érdekesebbnek tartja a világot abból a szögből, és vszínű, h mászni is ebből a pózból fog elindulni. Már próbálkozik. Örülj a babádnak, nekem heteket vett el az életünkből az, hogy folyton a fejét nézegettem, és aggódtam.
2009. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Azért annyira nem aggódok. Most meg már főleg nem! Mindig oldalra fordítja a fejét, az oldalak nagyjából egyformák is.

Még egyszer köszi!

2009. okt. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!