Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14-15 hós babátok szopizik...

14-15 hós babátok szopizik még? Mikor és hányszor 1 nap?

Figyelt kérdés

Éjjel is felébred még kicsit szopizni?

Más ételeket hogyan fogadja, könnyen vagy kóstolgatni, szoknia kell? Pl. nálunk a túrót 11 hós korától próbálgattam és kb. 2 héte eszi meg. A gyümölcs ugyan ez. Szerencsére a zöldégeket nagyon szereti.

14 hós a babám.


2009. okt. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
13 hónapos a babám és még szopizik napi 2x. Reegel, amikor felkel, előfordul, hogy hajnaban kel fel vlamiért, akkor is szopival nyugtatom meg és vissza is alszik, a másik este fűrdés után, szintén ezen alszik el. Már mindent eszik és nagyon jó étvágyú, kiegyensúlyozott baba. Úgy gondolom, hogy még a telet végig szopiztatom, utána szépen elhagyjuk :)
2009. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam és 3x szopizik naponta. Reggel felkelés után, délben ebéd után és utána alszunk egy nagyot. Ált. 2-2,5 órát. És este 7 kor vacsora(tejpép, szendvics stb.) utána fürdés, kicsi bohóckodás, 8-kor szopi és alvás reggelig. Én is szeretném jövő tavaszig szoptatni, a fogzásnál is jól jön, és most a hidegebb és náthásabb téli hónapokban is.
2009. okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15,5 hós, éjjel már nem adok neki cicit, bár néha igényelné, de amíg amikor csak kérte, adtam, akkor éjjel kétóránként keltett. Napközben min. négyszer szopik még, du. és ált. este ezen alszik el. Nagyon rossz evő, a túrót a mai napig nem eszi, borzasztó válogatós. A gyümölcsöket imádja.
2009. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!