Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babád hányszor...

4 hónapos babád hányszor szopizik egy nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy számolom, 7-szer.

(1)Reggel 5-6 körül, (2)majd 7-8 körül. Ekkor felkelünk, fent van egy szűk órát, utána alszik 2 órát. (3)Ébredéskor 10-11-kor szopi.

Innentől kezdve két-két és fél óránként szopizik, mert egy-másfél órát bír fent lenni, viszont mindig szinte mindig csak 1 órát alszik. Tehát (4) 12-13-kor, (5) 14-15-kor, (6) 16-17-kor. Végül fél 8 körül fürdés, utána (7) utolsó szopi.

Éjjel most egy hete cicimegvonás van, mert hajnali 1 után éjjel is 2-óránként ébredt, amit másfél hónap után már nem bírtam. Reggel 5-6-ig nem kap cicit, hanem máshogy altatjuk vissza és reménykedünk, hogy leszokik az ébredésekről.

Nálatok hogy van?

2011. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kb. 2 óránként evett, éjjel is 2-3x ébredt. Ilyen kicsi babától én nem venném még el a cicit, kell még neki az a kalória és anya közelsége(de ez csak az én véleméynem). bizony nálunk volt olyan h én éjjel kb. 2 órát , ha aludtam , persze több részletben.De túléltem és kibírtam, ezért nem vettem el tőle a cicit.Fárasztó időszak , de túl lehet és kell is élni.
2011. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én csak másfél hónapig bírtam, hogy éjjel is kétóránként etessem. A legfőbb bajom az, hogy a fáradtságtól rosszkedvű és nagyon türelmetlen lettem a nagyobb testvérével és a férjemmel is. Inkább megpróbálom leszoktatni róla, mint hogy elviselhetetlen legyek és teljesen magamba zuhanjak.

Bocs a kérdezőnek az offért.

2011. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 óránkét szopizott, így: reggel 7, délelőtt 10, délután 2, majd öt, végül 7 órakor. Éjjeli szopiról leszoktattam én is, mondjuk ő is afelé hajlott, hogy nem kell neki a tej már éjjel. Én nem bírtam a felkeléseket, igaz egyedül vagyok vele és a testvérével, és egy nap szabadságra sem tudtam elmenni, folyamatosan dolgoztam a baba mellett is, mert nem tehettem mást. Szóval a válaszom, h kb 3 óránként evett, és ez a mai napig így van (de most már 2 éves, szóval szilárd ételt eszik).
2011. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!