Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár valaki RINGATÓ-ra a...

Jár valaki RINGATÓ-ra a babájával? Milyen? Mit kell ott csinálni? Bírják az egészen pici babák is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem járunk, de egyszer voltam ingyenesen, 2és fél éves lányommal. Nem igazán tudott aszéken csücsülni, a nóták sem érdfekelteék, mert a sarokba direkt volt egy szőnyeg letéve amin sokkal érdekesebb játékok voltak. Lehetett mászni:) ha nem ismered a dalokat elég ciki ott ücsörögni. Egymondóka teteszett: csacsi húzza kicsi kocsit kicsi kocsi nyekereg, hej te gazda lusta gazda zsírozd meg a kereket, mert leesnek a gyerekek. A kölök szembe ül a térdeden és a végén hátradöntöd...
2009. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi jártunk. Fél éves kortól ajánlják, előtte nem nagyon tudják még élvezni. Egy alkalom nem elég, inkább meg volt szeppenve. Aztán kezdte élvezni a dolgot. Bár inkább ő is mászkált körbe-körbe, ismerkedett a többi babával. Nálunk nem voltak játékok, sőt a vezető külön kérte, hogy ne vigyünk mi sem, mert akkor arra figyelnek a gyerekek. Én szerettem, tanultam egy csomó dalt, játékot. Az meg, hogy a gyerek éppen akkor nem figyel oda, nem jelenti azt, hogy nem fogékony rá. Fél órás szokott lenni, egyik gyerek sem ül el ennyi ideig.

Én azokkal az altatókkal altatom, amit ott tanultunk.

2009. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 5 hónapos,most kezdtünk járni.Igazából semmi különös,egy nagyon helyes fejlesztőpedagógus nő tartja,annyi az egész,hogy különböző népdalokat énekelünk,mondókázunk.Szerintem nem ciki,ha valaki nem tudja ezeket,ott meg lehet tanulni.Nagyon tetszett a gyerekeknek a furulyaszó,szerintem élvezték.Igaz,szerintem ezt otthon is lehet csinálni,elég megtanulni a dalokat,mondókákat,az egyetlen előnye szerintem a közösség,hogy megismerhetsz más kismamákat és a babának is érdekes élmény más babákkal találkozni.

2009. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
EMBER! :-DDD Azért mész oda, hogy megtanuld!!! A Ringató nem a gyereknek szól első sorban hanem az anyát tanítja. az csak plusz, h ha a baba is élvezi. 11 hetes kora óta hordom a babám. Most 7.5 hónapos és még most is a 20. percnél elfárad (30 erces), de ettől még élvezi és tény, h ha rendszeresen jársz akkor a gyerek is megszokja és lélvezi és te is mert a dalok újra és újra ismétlődnek...
2009. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!