Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit/mennyit/milyet vegyek 6...

Mit/mennyit/milyet vegyek 6 hetes babámnak őszre/télre?

Figyelt kérdés

most megyek majd melegebb cuccokat venni, de nemtom miből mennyit és milyet lenne érdemes..


ti hogy vásároltok?


2009. okt. 8. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szerintem 2 overál az fog kellene, mert ha az egyik koszos lesz akkor ott lesz tartalékban a másik. Ha most 6 hetes akkor én vennék egy 68-as és egy 80-as méretet! Ezek alá még bőven feltudod, majd még öltöztetni. Ha nincs keret két overálra akkor az egyik legyen egy nagyon meleg plüssös kabát rugi együttes, de jó vastag! Az én kislányom soha nem szerette a pont jó méretet, ezért én mindig egy számmal nagyobbat veszek a ruhákból!

Ha van c and a kuponod akkor ezeket fél áron meg tudod venni, vagyis a kettőt egy áráért!

Bodyból érdemes a hosszú ujut venned, vegyél pár talpas nadrágot bentre, ha nem kap megfelelő rugit, de az utobbiból is vegyél 3-4 db-ot.

Én tesco, auchen a főbb vásárlóhely ahova járok, 2-szer voltam a c and a-ba, de csak az overálokért, és mostanában az aldiba is veszek pár dolgot, ami éppen megéri.

A tescos fehér rugi nagyon jó, minőség és kedvező az ára!!

Boldog babázást kíván egy 16 hónapos kislány anyukája, aki 12 hetes kismama is.

2009. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom 51,5cm született októberben és a 68-as overáll jó volt egész télen.Most vettem neki 86-sat és 1 éves.Szerintem elég 1 is mert a babakocsiba nem fogja összekoszolni,este kimosod reggelre száraz.Inkább plusz 1 kabát és egy vastag naci.
2009. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább bundazsákot ajánlok, ami felül kabát, lent pedig zsák, kényelmesebb a babának, mert rug kapálhat benne,meg pici babára nehéz ráadni az overált, mert úgy összekuporodik. Hiába vettem két overált is neki, nem tudtam ráadni lábait mindig kihúzta, nem szeretett benne lenni, a bundazsák jött be, ill. lehet olyan plédet kapni, amit ha összecipzározol középen bundazsák, na az a legegyszerűbb legpraktikusabb, mert később pléd ha kinövi és seperc alatt rálehet adni olyan pólyaszerű és jó vastag.


Ilyenre gondoltam, ez a lába között direkt ki van lyukasztva hogy be lehessen kötni a hordozóba!


[link]


[link]

Tesco pizsirugi 1 csomag 3 db van benne aludni szuper, 1 vastag tescos hálózsák rá.

3 csomag tescos pamut hosszú újjú body az db, ha baleset történik legyen tiszta ne kelljen mindig mosni.

7 db plüss rugdalózó, én a coraban szoktam venni, szuper minőség és 1000 ft-tól vannak.

2 vastag sapka.

Fél éves korig én szívesebben adtam rugdalózót a lányomra mint nadrágot felsővel, mert a felső ha felemeled a babát felcsúszik és ki van a dereka, a nadrág szára felcsúszik ha az öledben van és állandóan igazgatni kell.

4 harisnya rugdalózó alá ha sétálni mentek.

1 vastag pléd.

2009. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak lábfejes rukikat vegyél, mert a rugi+ zokni megoldás nem igazán praktikus, mindig felcsúszik a nadrág rész, a zoknik pedig vagy bevágnak, vagy pedig lecsúsznak.
2009. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!