Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumis vagy ful lazmerot...

Cumis vagy ful lazmerot vegyek babamnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha aktívan cumizik, akkor sztem inkább cumisat. Én füllázmérőt vettem, de rettenetesen megbántam, mert tudni kell használni. Ha egy picit is más irányba fordítod, akkor képe 39 fok helyett 36.6-ot jelezni, sztem macerás bár vannak, akik szeretik. Sztem drága is, ami szintén ellene szól, ha esetleg nem jönne be.

A legjobban a sima popsi lázmérőt szeretem, mert egyszerű, gyors, hatékony :))

2011. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő vacak :( Mindegyiket megvettem

Sima digitális vegyél és mérd popsiban!

2011. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem sima lázmérővel érsz a legtöbbet..Én cumis lázmérőt vettem,de nem ugyanolyan a cumi része mint a játszós cuminak és így soha nem fogadta el..Észrevette hogy nem a rendes cumiját dugtam a szájába..Ha meg egyáltalán nem is cumizik,lehet el sem fogja fogadni..

Én lassan levetkőztettem alulról,pelus naci le és már mértem is a lázát..Volt hogy fel sem ébredt rá..

2011. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a sima lázmérőre szavazok.Nekünk volt cumis,ami szerintem használhatatlan.A fülhőmérőröl se sok jót hallottam.
2011. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fülhőmérős van és mi nagyon szeretjük.Pontos.És gyors.Cumink van hőmérős de nem használtuk, mert nem cumizott sosem.
2011. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vetünk füleset, de ahogy írták jó szögben kell tartani. aztán vettünk simát, és popsiban mértük. majd eg yévesen már nem igazán akarta hagyni, akkor kapott cumisat.....azóta is azt mondom ha tudtam volna akkor a kezdetektől cumisat veszek. én a Brandonban vettem.
2011. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kb 2-3 hónapos koráig tudtam használni a cumisat. Utánna nem fogadja el. Rájön, hogy másikcumi és kiköpi. Rendes lázmérőt vegyél és a popsijába mérd.
2011. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!