Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babának mennyi babamos...

3 hetes babának mennyi babamosoly (édeskömény) teát lehet adni és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

hasfájós a kislányom, de eddig sem az infacol, sem az espumisan nem használt. most próbálnám ezt a teát, de nem tudom mennyit ihat belőle egy nap. esetleg más tanács? tornáztatás, maszi, hasrafektetés sem használt, erőlködik, kijön a kaki puki, minden nap van széklet, mégis fáj neki és sírásig erőlködi magát. tanácsotok van ezeken kívül?

előre is köszi!


2008. jún. 20. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem akarok beleszólni, nem tudom az adagot régen úgy tudtam arra jó-a hasfájásra,most az hallom, hogy vigyázni kell vele, mert hascsikarást okozhat..nem is értem..remélem lesz értelmes válaszod is.
2008. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Ha esetleg kipróbálnád a Grippe watert -az nálunk bejött.
2008. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdezd meg esetleg a gyerekorvosokat, hátha ő tud valami gyógyszert neki.

Nekünk írt fel gyógyszertári kevertet, nagyon jól bevált, pedig mi is nagyon hasfájósak vagyunk.És jó sokáig büfiztesd, nekünk ez is jót tett.Amikor már nem is gondolnánk, még akkor is képes büfizni.

2008. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk csak ez a tea vált be.

Pár kortyot ihat evés előtt és után is.

Az én kisfiam is eleinte sírt mikor kakilt meg pukizott.

Én mindig biztattam meg mosolyogtam rá és egy idő után már nem sírt,de lehet,hogy csak rájött hogy ez így zajlik.Nekik még minden új.

2008. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!