Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam még velem alszik...

A kisfiam még velem alszik éjszaka, de szeretnénk beleszoktatni őt a kiságyában. Hogy tehetném ezt meg minél egyszerűbben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi idös??

Este a kiságyban alszik el,vagy nagyágyban??

Nekem a lányom a saját ágyában alszik el,mikor ébred jön mellém.

Van mikor már átalussza az éjjelt,de ritka nagyon.Próbáld meg a saját ágyában elaltatni,majd mikor ébred nyugtasd meg,és tedd visza az ágyába.Nálunk nem sokat segít,mert akkor óránként ébred,de egyre többet próbálom én is.

A lányom 20 hónapos.

Ha átjön éjjel,vagy hajnalban a nagyágyba akkor alszik reggelig nyugodtan.Havonta kb 3x 4x végig a kiságyban alszik.Jó lenne ha már ö is lassan meggszokná,mert úton a kistesó.

2009. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húúúúúú én is ezt teszem most 7,5 hónapos babámmal. Nem vagyok suttógó módszerének híve, de most mégis belekezdtem a "felvesz-letesz módszerébe". A lényege röviden, hogy ha sír a baba fel kell venni és megnyugtatni, majd gyorsan vissza az ágyba. Lehet, hogy százszor meg kell ezt tenned és ő még mindig csak sír, de el fog aludni idővel. Nálunk az a gond, hogy eszközhöz kötött (cicim) az elalvása és nem tud egyedül elaludni. Most ezt tanuljuk. Nem könnyű és iszonyatos éjszakáink vannak, de még kitartok. Van, hogy 24x ébred fel egy éjszaka alatt.
2009. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 éves lesz jövő héten. Velem a nagyágyban alszik. Köszönöm a válaszokat, bízok a legjobbakban, bár tudom, nem lesz egyszerű.
2009. okt. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!