Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 16 hós babátok?

Mennyit eszik 16 hós babátok?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom kb mekkora kenyér+folyadék a reggeli ebédnél pl az én picim ritkán eszik második félét levest 2-3dl de sürű zöldségfélével tésztával olykor husival uzsonna nálunk 1-2 virsli+joghurt vagy valami ehhez hasonló vacsi 1 szelet kenyér(bundás,vajaj,kolbászos,májas,)mikor mi+2.5-3.5dl tejitalSzeretném ha leirnátok nálatok hogyan műkodik ez.Az én kicsim reggelizni nem nagyon akar csak a kakaó kellene.Köszönöm.
2009. okt. 8. 12:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

A bevezető után azt hittem, hogy végre hiper-szuper recepteket olvasok és nem azt, hogy dobozos pépet és üvges bébiételt adsz :)

Egyébként ugyanazt adod, mint mi vagy bárki más, csak a tiéd többet eszik.

A válaszod a nap poénja :DDD

2009. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem, képzeld, nem ugyanazt adom, nem is hasonló formában és minőségben, mint ti, ezért eszik sokat a fiam.


Igen! Üveges bébiétel, mert tudod az nekik való!

De egyébként írtam, hogy nap mint nap főzök, üveges kaját ritkán kap, gyümölcs desszertet többet, mert télen pl. nincs eper meg málna...


Inkább tejpép, mint egy pohár tej.

De persze könnyebb cumisüveget odaba*ni a gyereknek, mint kanállal megetetni.

Ugyanez a tápszerekkel, meg a két cikk almával.

Azzal nincs sok munka, gondolom le sem ültetitek a gyereket, szaladgálva bekap egy-két falatot és ennyi.


Akkor ne tegyetek fel ilyen kérdést, ha nem tanácsot kértek, és akkor, ha kaptok egy normális választ nem leugatni kellene.


Sopánkodjatok tovább, hogy miért nem eszik ez a gyerek és vigyétek kivizsgáltatásra.

2009. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom mi bajod az almaevéssel, ne egyetek ha nem tetszik.

Etetőszékből szokott enni és kanállal. A tejpép pedig tápszer, olvasd el esetleg az összetevőket, már ha érdekel, mert úgy tűnik te csak mennyiségre gyúrsz.

Lehet, hogy te b.szni szoktad a gyereked, jó szórakozást hozzá!


Magadat vidd el kivizsgálásra, mert rádfér. Élő példája vagy a "gyes-betegségnek" .

2009. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért adok neki tejpépet, mert egyedül a tejbegrízt nem eszi meg, pedig próbálkozom vele.

Tudom, hogy tápszer alapú, de mégsem egy folyékony lötty, azonkívül tejjel keverem neki.



Különben meg nem érdekel, hogy ti mivel etetitek a gyereket.Csak legalább ne írnátok le.

2009. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

ne haragudj, neked mi a bajod?

miért baj neked, h orvosi utasításra tápszert eszik a fiam és nem szar tartósítós dobozos tejet pl? lehet, h te odaba..od neki, én az ölembe veszem mint mikor pici volt, és úgy eszi meg reggel és este is.

v miért rossz az alma? lereszelem neki és megeszi kanállal. nem értem a válaszodat komolyan. mindenki közülünk azt gondolom, h változatosan és normálisan próbálja etetni a gyermekét.

tejpépet a fiam is eszik pl, ha nem akar ebédelni, azt kap. nem tartom rossz dolognak ezt sem.

(1.)

2009. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

10.08. 21.59-es vagyok.


Húú Te tényleg egy okos ember vagy. Igazán hasznos válaszokat adtál. Pl ezt:

"De persze könnyebb cumisüveget odaba*ni a gyereknek, mint kanállal megetetni.

Ugyanez a tápszerekkel, meg a két cikk almával.

Azzal nincs sok munka, gondolom le sem ültetitek a gyereket, szaladgálva bekap egy-két falatot és ennyi."


Na csak annyit fűznék hozzá, hogy ha cumisüvegezünk, ölbeveszem, mert szeret az ölembe lenni és én is szeretem, kicsit összebújunk reggel és indulhat a nap, nagy vidáman, mosolyogva. De van hogy pohárból!!! issza meg egyedül.

Kanállal egyedül eszik, nem kell etetnem, nem is hagyja, szóval nekem tök mindegy, hogy pohárból iszik egyedül, vagy kanállal falja be a hamit.

És minden etetésnél maga hozza az etetőszéket hogy már enne. Beleteszem, és ha már nem kér többet, akkor szól hogy elég (nála ez még úgy hangzik, hogy: ana egé, és nyujtaja felém a tányérat.

Én inkább nem tömöm a gyereket, mint Te (egy pohár tej és utána egy nagy adag tejpép, nem lehet, hogy ennek a bébinek már hatalmas a gyomra amúgyis?) Annyit egyen amennyi jól esik neki, ha elég tízóraira egy alma hát elég.

És nem értem miért kellene egy 15-16 hónapos babának minden esetben lereszelni az almát, vagy turmixolni a főzeléket, hisz ilyen korban már illene az almát is megrágni.


De ha Te ilyen okos vagy, olvasd már el az előző válaszomat is, meg ezt is jó alaposan és írd meg kérlek, hogy min kellene változtatnom, hogy a gyerekem többet egyen, hátha Te más szemmel látod, mint én, az anyja.

Előre is köszi!

2009. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a kérdezőnek tudtam segíteni, ti meg kapjátok be!
2009. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

be is kapjuk:)))))))

de még mindig nem értem mi a bajod sajna...

2009. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%
Midet kapjuk be? :D
2009. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
No csajok köszi mindenkinek a válaszokat.Kicsit elszomorodtam hogy összekaptok ezen az egyszerű kérdésen,olyan apro dolog ez az élet dolgai között kár vitázni rajta.Mindenki töle telhető legnagyobb gondot fordid a babája etetésére vannak nézetek amik nem eggyeznek anyukák között,(EZ IGY A JÓ)de mindenki legjobb tudása szerint csinálja úgygondolom ezt tiszteletbe kell(lene) tartani,próbljuk már lazán kezelni.Jó éjszakát és holnapra szélmentes szép napot.
2009. okt. 14. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!