Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák! Másnak is...

Kislányos anyukák! Másnak is "dörgölészik" a kislánya? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, délelőtt vissza szokott aludni úgy, hogy szopizik egy kicsit, majd felveszem, és a vállamon elalszik egy kis ringatás után. Tegnap viszont elkezdte mozgatni a csípőjét, és szó szerint dörgölte a puncikáját (persze pelus van rajta) hozzám. Nagyon furcsálltam a dolgot, ráadásul nem hagyta abba, ha letettem, nem aludt, hanem felélénkült, ha visszavettem, tovább folytatta a dörgölést. Így aztán nem aludt egyáltalán. Kíváncsi voltam, ma hogy lesz, hát újra ezt csinálta! Azzal a különbséggel, hogy egy idő után eltartottam magamtól, és mivel már eléggé ki volt merülve (háromnegyed óra után!!!! - már nagyon fárasztó volt), elaludt mégis. Szóval másnál is van ez a csípőmozgatás vagy dörgölészés? Most már mindig ezt fogja csinálni?
2009. okt. 8. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha csak egyedül simogatja a punciját, nem szabad rászólni, mert életre szóló szorongás alakulhat ki benne a nemi szervével kapcsolatban! Azt hiszi akkor, hogy az valami rossz, bűnös dolog, pedig ez teljesen természetes, hogy jól esik ha simogatja a punciját!
2009. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem vagyunk ezzel egyedül. Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 9. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!